Wpis z mikrobloga

Postać Jacka "Gebelsa" Goca w "Pitbullu" to dla mnie fenomen kunsztu w wykonaniu Grabowskiego.

Fenomenalne jest to, że mimo, iż widząc Grabowskiego myślę "Ferdek Kiepski" to w tym serialu stworzył postać absolutnie różną od tej z serialu komediowego

Jakby grało go dwóch innych ludzi. Inne spojrzenie, ton głosu, wysławianie, po prostu brawo.
#seriale #pitbull
rales - Postać Jacka "Gebelsa" Goca w "Pitbullu" to dla mnie fenomen kunsztu w wykona...

źródło: comment_GNXsHBoCzA06TtQwM55jNYeU2xXc076G.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@kuta_senator Bo Buczkowski nie ukończył żadnej szkoły filmowej czy teatralnej. Kondratiuk go obsadził w swoim filmie I jakoś poszło dalej. Ale zgadzam się w 100% z Tobą. Wszędzie gra jednakowo. A mimo to przyjemniej patrzyć na niego niż na cichopków mroczków I innych gamoni
  • Odpowiedz
@mosku: Waltz jest po prostu idealny do roli "ułożonego psychopaty pochodzenia niemieckiego", w Spectre i Zielonym Szerszeniu też takiego grał. I właśnie z tych czterech ról go najlepiej zapamiętałem
  • Odpowiedz
@mosku: Waltz jest po prostu idealny do roli "ułożonego psychopaty pochodzenia niemieckiego", w Spectre i Zielonym Szerszeniu też takiego grał. I właśnie z tych czterech ról go najlepiej zapamiętałem
  • Odpowiedz