Wpis z mikrobloga

Postać Jacka "Gebelsa" Goca w "Pitbullu" to dla mnie fenomen kunsztu w wykonaniu Grabowskiego.

Fenomenalne jest to, że mimo, iż widząc Grabowskiego myślę "Ferdek Kiepski" to w tym serialu stworzył postać absolutnie różną od tej z serialu komediowego

Jakby grało go dwóch innych ludzi. Inne spojrzenie, ton głosu, wysławianie, po prostu brawo.
#seriale #pitbull
rales - Postać Jacka "Gebelsa" Goca w "Pitbullu" to dla mnie fenomen kunsztu w wykona...

źródło: comment_GNXsHBoCzA06TtQwM55jNYeU2xXc076G.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie to jest fenomen Grabowkiego. Ja np nigdy nie mam go przed oczami jak Ferdka, a jak zaczynam o tym myśleć to mówię: ku#wa to niemożliwe, to nie może być ten sam typ
  • Odpowiedz
tylko mi się nie podoba trailer najnowszego pitbulla? w ogóle nie czuć tej gęstej atmosfery co w serialu


@DROPTABLEusers: I ona nigdy nie będzie powtórzona, obojętnie czy będzie to reżyserował Vega czy Pasikowski. Nie te czasy, nie ten klimat. Poza tym my wszyscy zachwycamy się świetnym serialem, sam film z 2005 (?) był c-----y. Dzięki 40 odcinkom można było poznać każdego bohatera, nigdzie nie trzeba się spieszyć.
I ja uważam,
  • Odpowiedz
Buczkowskiego


@kuta_senator: buczkowski to aktor pokroju mroczków, bez talentu, wkręcił się chyba fartem do kinematografii. szkołę aktorską zrobił jakoś zaocznie, z wykształcenia jest jakimś majstrem. nie trawie jego i te jego cwaniacko-warszawskiej maniery...
  • Odpowiedz
Lubiłem go za role Ferdka jeszcze jak reżyserował Okił była babka ,czajka i wgl... to było coś, śledząć późniejsze poczynania, jak dla mnie wartości kinematograficzne powinien dostosowywać do pierwotnej postaci , inne się go nie trzymają , Ewentualnie może propagandowo Tuska poklepać po plecach .
  • Odpowiedz
Scenarzyści i konsultanci w serialu Pitbull też odrobili pracę domową. Pokazanie jak jest w policji udało im się bardzo dobrze od strony merytorycznej. Siedzenie w kwitach, wszechobecna wóda i puste kieszenie odzwierciedlają klimat "firmy" przy jednoczesnym ukazaniu gdzie leży barykada i jak łatwo skończyć na banicji. Późniejsze części pitbulla nie odzwierciedlają tego, za dużo w nich szeryfowania a za mało ciężkich klimatów. Poza tym jeżeli chodzi o Gebelsa, Despera, Benka i Nielata
  • Odpowiedz