Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki weźcie mnie trzymajcie bo wsiądę w Tesle i polecę rozpędzony prosto w stronę słońca. Tydzień temu przyjechali do nas na weekend rodzice różowego - z jakiejś wioski pod Lublinem do Wrocławia. Jako, że przyjechali późno w piątek no to zmęczeni od razu poszli spać. W sobotę z rana wyszli z domu pozwiedzać, ja do roboty, różowy akurat miał wolne i przygotowywał obiad. Umówiliśmy się, że spotkamy się wszyscy razem o czternastej w naszym domu. Skończyłem prace trochę szybciej i pojechałem do różowego pomóc jej kończyć obiad. Gdy tylko "teście" wrócili z miasta i Janusz spojrzał na stół już widziałem w jego oczach błysk łysiny Paździocha i krzyk "HELENA! Mam zawał!". Od razu gul mu skoczył i zaczął nerwowo pytać się co to jest i co to ma znaczyć. Musze dodać, że chodziło mu o obiad - a różowy tego dnia zrobił kilka rodzajów tortilli oraz quesadille. Afera fryzjera i kuchenne rewolucje to przy szoku jakiego doznał Janusz wyglądałyby jak żłobek w czasie leżakowania bobasów. Krzyczał, że on tego jeść nie będzie, że nie tak córkę wychowywał, że co to duże miasto z ludźmi robi... Zapytałem się grzecznie o co chodzi a ten mi wyartykułował swoimi pokrytymi wąsem wargami, że to nie jest obiad tylko danie kolacyjne a on nie będzie jadł kolacji na obiad xDD Pytam się zatem co według niego je się na obiad to mi odpowiedział, że mięso , surówkę i ziemniaki ewentualnie zamiast kartofli kasze. Zatem pytam się go co je się na śniadanie - odpowiedz była prosta - KANAPKI. No to mu mówię, że w takiej Rosji na przykład na śniadanie jedzą ziemniaki to mi krzyknął, że ruskie to mogą gówno nawet jeść i jego to nie interesuje bo tu jest polska i tu się je polski obiad tylko. Obraził się, wyciągnął kanapki z reklamówki którą przywieźli ze sobą i zaczął oglądać w TV STOP Drogówkę śmiejąc się z Januszy szosy. Już mu nie chciałem mówić, że właśnie je śniadaniowe kanapki na obiad bo by naprawdę zszedł chłopina na zawał.

A wy jecie dania kolacyjne na obiad?
#zalesie #nosaczsundajski #gorzkiezale #polak

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 17
@emenems: moja żona tak nie uważa. a jajecznica wypas na boczku/kiełbasie/szynce-szwarzwaldzkiej + pieczarki + cebula + chili, a na to pomidor, szczypiorek, rukola, pietruszka, czasem parmezan. wychodzi taka pizza, tylko jajka zamiast ciasta, no i serwowana z Tetley Earl Grey intensive, polecam ( ͡ ͜ʖ ͡)
@emenems: też bym zjadł, mam nadzieję że dzisiaj ( ͡° ʖ̯ ͡°)
tak całkiem poważnie, to już parę osób jadło tę moją "jajecznicę" (jajka ubijane jak do omleta, ale bez dodawania mąki itp, fajna puszysta wychodzi) i w zasadzie tylko to chcą jeść na śniadanie/kolację. Na obiad nie chcą ( ͡° ʖ̯ ͡°)