Wpis z mikrobloga

@Jokker: Nie mogę z żenady, ale z tej laski. Gościu jeszcze nic nie powiedział, a ta atak. Ja to bym jej powiedział, żeby nabrała trochę taktu i kultury przed występami w TV, albo spuściła z tonu bo #!$%@? nie jest na uprzywilejowanym z okazji posiadania jednej więcej dziury między nogami. Widziałem, że kuc też się #!$%@?ł i całkiem słusznie.
ZasilaczKomputerowy - @Jokker: Nie mogę z żenady, ale z tej laski. Gościu jeszcze nic...

źródło: comment_RhvHFmB1VO3jicCbBudyDJHs19DoBk0W.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
nie dziwie się ze tak go potraktowały. takie dziewczyny codziennie dostają głupie teksty na podryw wiec mogą być sfrustrowane. poza tym co to za głupi pomysł żeby brzydki facet podbijal do ładnych dziewczyn?


@heathermatarazzo: Z tego, co idzie się łatwo domyślić jest to program telewizyjny. Tak więc te dziewczyny dostają pewnie za to pieniądze. Jeśli je frustruje występowanie w takim programie i zachowują się jak buraki to mogą się spodziewać
  • Odpowiedz
Nie mogę z żenady, ale z tej laski. Gościu jeszcze nic nie powiedział, a ta atak.


@ZasilaczKomputerowy: Przecież właśnie na tym to polega, że ZANIM cokolwiek powiesz, to już inni (kobiety, faceci) mają o Tobie wyrobione zdanie. On ZANIM się odezwał już był skazany na porażkę. Całkowicie zasłużenie. Jego zachowanie, mowa ciała - to wszystko powoduje że ZANIM cokolwiek powie - już przegrał. Na tym to polega.
  • Odpowiedz
@Jokker: Ja nie mówię, że on zrobił dobrze co miał zrobić, tylko że laska mogła kulturalniej powiedzieć "nie". Bo z klasą można podrywać (i tego się od mężczyzn wymaga), ale z klasą trzeba umieć też odmówić. Kuc może nie był mistrzem podrywu, ale i tak poziomem był wyżej od "Karyny", bo chociaż nie zachowywał się chamsko.
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: Ja się czepiam jego, bo w programie miał zapewne zadanie "zrobić to jak potrafi". A ona zapewne miała zdanie być chamską, najgorszą suką na jaką można trafić, więc ona raczej rolę odgrywała, a on... no cóż... był naturalny:)
  • Odpowiedz
Gość jakby trochę zrzucił tłuszczyku, przypakował, ogarnął fryza i zarost to by się nie mógł odpędzić od babeczek


@ZjemCiBuraki: XDDDDDDDDDDDD gdyby to było takie proste. Prawda jest taka, że to nie ma znaczenia
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że to nie ma znaczenia


@mazx: To ma znaczenie. Bo ZANIM się odezwie to robi jakieś pierwsze wrażenie i od tego zależy jak go inni postrzegają (i kobiety i faceci), czy jako cipeusza tak jak wygląda obecnie, czy jako zadbanego gościa szanowanego przez innych.
Oczywiście to tylko pierwszy krok, bo dalej jest konieczna prawidłowa mowa ciala i ogólnie zachowanie. A potem jeszcze rozmowa. To kolejne kroki... Ale od czegoś trzeba zacząć, więc rada "jakby trochę zrzucił tłuszczyku, przypakował, ogarnął fryza i zarost' była dobra.

Radzę obejrzeć
  • Odpowiedz