Wpis z mikrobloga

Mireczki, pomocy, dostalem cebula strzała i to... od wlasnego ojca, nigdy bym sie nie spodziewal.

Odwiedzili mnie rodzice przed momentem.
O: Slyszales, ze ten oszolom rakiete z samochodem w kosmos wystrzelil?
J: Dlaczego oszolom?
O: nie ma na co kasy wydawac.
J: To dla murzynow od razu oddac?
I teraz w---w poszedl:
O: K---a, nic nie mozna powiedziec, bo od razu wszystko wiesz... Krol Arabii Saudyjskiej to bliznietom syjamskim badania sponsoruje i ostatnio jedne w Polsce zostaly rozdzielone. Mozna bylo te pieniadze na inne rzeczy przeznaczyc.
J: No masa takich oszolomow byla bracia Wright, Diesel, Ford, Ruscy ze Sputnikiem, Amerykanie z Apollo 11.
Dzieki temu dzis latamy, jezdzimy, mamy GSM, satelity itp.

Cisza, bo w---w total juz widzialem.
A jak wychodzil nie wytrzymal i...

O: Apropo tego startu, jedna z tych rakiet platorfme to r-------a tak calkowicie.
J: Wielu zginelo przy probie latania, jezdzenia i w laboratoriach. Wiec pewnie jeszcze i z 20 rakiet rozwali, ale moze za 20 lat zamiast na Rodos, bedziemy latac na Ksiezyc na wycieczke.

Kurtyna.
Nie wierze...

#spacex #tesla #elonmusk #heheszki
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Musze teraz ojca spytac, czy wie ile miliardow kosztowaly programy kosmiczne, swiatlowody, telefonia GSM.
Ile za to mozna bylo rozdzielic blizniat syjamskich, a ile wiadomosci, rozmow, artykulow itp. dzieki temu mozna dziennie przekazac, ktore ratuja tysiace ludzi.

Ile osob 70 lat temu mowilo, ze Ruscy to oszolomy, bo psa wyslali w kosmos a potem kolesia na pare minut.

Za 50 lat (jak nie wczesniej) o Musku beda uczyc w szkolach na rowni z Edisonem lub lepiej.
  • Odpowiedz
@zirytowana_plaszczka: nic o matce nie napisalem, nie napisalem, ze ojciec zly, tylko przejawia dziwny cebulo-poglad w takich tematach.

Na kiblu przypomnialo mi sie, jak 20 lat temu smial sie, bo gdzies tam gospodarz z komorka wszedzie ganial, nawet do krow.

A na co to komu, a po co, domowy starczy. Potem jak mial wypadek pare lat pozniej, to ta 'a po co komorka' sprowadzila karetke w 20 min. nie trzeba bylo biegac na wsi do soltysa, ktory 30 lat temu jako jedyny mial
  • Odpowiedz
@llllllll: ostatnio na wycieczce czekalismy na reszte grupy.
Nasza 'paczka', 5 osob. Kolega X: chodzmy za most, wypijemy p--o, kto idzie? (20 metrow dalej).
3 osoby mowia, ze tak, zona jednego kolegi:
Nie, ja zostaje w samochodzie. Nigdzie nie bede lazic.
15s
  • Odpowiedz
@vartan: Opowiedz tacie o crispr-cas9 i sieciach neuronowych, a może nawet słówkiem o singularity. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tym bardziej że to ostatnie potencjalnie może rozwiązać wszystkie problemy ludzkości (no, może poza tymi pytaniami egzystencjalnymi).
  • Odpowiedz
@vartan mireczku jak ja Ciebie rozumiem
Praktycznie na każdy temat się z ojcem kłócę (nawet jak mamy podobne zdania ( ͡º ͜ʖ͡º) to i tak ktoś musi mieć rację) ale akurat z samochodu w kosmosie to się razem śmialiśmy
W końcu to jest tak abstrakcyjny pomysł :D
  • Odpowiedz