Wpis z mikrobloga

@drim: Z naszego doświadczenia wynika, że na obniżkę S8 trzeba będzie odczekać chwilkę. Przed premierą jest zastuj a po premierze zaczyna się sprzedawać (UWAGA! starszy model! Tak tak. Podejrzewamy, ze chodzi o to, że takie osoby jak Ty czekają do premiery, widzą nieco lepszy telefon ale o 50% droższy i stwierdzają - ten stary wcale nie był taki zły.
S9 ma kosztowac koło 3500zł. A S8 mozesz kupić za 2380 https://bestcena.pl/telefony/samsung-galaxy-s8-g950f-64gb-czarny
@drim: szczerze to polecam Xperia XA1 Plus. Miałem go na testach i byłem bardzo miło zaskoczony. Chyba, że interesuje Cie nowocześniejszy wygląd. Wiadomo, że Sony w tej kwestii odstaje, ale bateria i aparat robią robotę w przypadku tego telefonu. Minusem może być jego duży rozmiar.

W tej cenie dostaniesz tez oczywiście OnePlus 5T jak koś wyżej wspomniał i byłyby najlepszy wybór.

Tu krótki opis
@powaznyczlowiek jakie 2 kafle? Różnica pomiędzy tymi telefonami to niewiele ponad 1000zł.

A przesiadka z 16:9 na 18,5:9 to jest prawdziwa rewolucja. Dodatkowo S8 ma zagięty ekran po bokach, co sprawia, że boczne ramki są prawie niewidoczne.
@frogfoot: no to kafla - niech będzie, też bym nie dał. S7 edge również ma zakrzywione boki.

Nie będę się tu wykłócał że S7 jest lepszy bo oczywiście nie jest - jest starszym modelem z tej samej linii więc to oczywiste, że S8 jest lepsza wersją. Jeśli jednak prawdziwa rewolucja ma być inny format ekranu to ja podziękuję i na dzień dzisiejszy kupiłbym 7ke - może nawet używana w sympatycznym stanie.