Wpis z mikrobloga

Wrocławska policja znalazła samochód Magdy Żuk?

Samochód Magdaleny Żuk, która przed kilkoma miesiącami w tajemniczych okolicznościach zmarła podczas wyjazdu do Egiptu - został dziś rano znaleziono we Wrocławiu – wynika z nieoficjalnych informacji portalu GazetaWroclawska.pl. Auto znaleziono, bo ktoś się do niego włamał. Oficjalnie policja potwierdza, że złapała sprawców włamania do peugeota, który stał bez tablic rejestracyjnych na wrocławskich Krzykach.

#magdazuk #magdalenazuk #csiwykop
  • 113
  • Odpowiedz
@33t: Z powodu braku wielu dowodów w tej sprawie trzeba byłoby mocno się natrudzić, żeby "sprzeczne zeznania się nie wykluczały". Jak widziałaś, nawet świadkowie, którzy powinni być obiektywni, wyrażali się tak subiektywnie, że może dlatego zezwolono im wystąpić w TV
(bez wartości w sądzie). Wiele czynników wpływa na ocenę wiarygodności świadków.
A więc powolano biegłych, co często się robi z braku niezbitych dowodów.
Rutek mówił spontanicznie na początku, pewnie dopóki nie
  • Odpowiedz
@Strega:

Ja mam już zupełnie inne spojrzenie na wszystko niż kilka mc temu.

Jakie?

Gadowski też swego czasu miał wielce ujawniać szokujące ustalenia detektywów. A koniec końców posiorbał trochę z filiżanki do kamery i "sorry ale jednak nie powiem."

Widze masz uczulenie na katoli ktore przeslania ci ocene. Odloz jego modlitwy i politykowanie na bok i obadaj jego tworczosc o zorganizowanej przestepczosci w minionych latach. To jedna z najbardziej wiarygodnych osob
  • Odpowiedz
@HoracyBezPracy: Chyba masz rację, wszyscy ucichli w jednym terminie. Jeszcze tylko Płk. W wypowiedział się na początku listopada: "to trzeba proszę państwa chcieć" i zakończył program na yt optymistycznym akcentem: "ustalenia są nieprawdziwe". ;-)
  • Odpowiedz
@HoracyBezPracy: no hej ;) Przecież masz pracę... Co to za ściema?

Widze masz uczulenie na katoli ktore przeslania ci ocene


Jak zwykle za szybko zawyrokowałeś i dodatkowo mylnie.

Gadowski zawiódł w tym temacie i to było stwierdzenie faktu. Do innych spraw się nie odnoszę, bo aż taką fanką Jego twórczości nie jestem. I nie możesz mieć pewności, czy dostał bana czy po prostu się zgasił bo walił niepotwierdzone informacje, na które
  • Odpowiedz
@Strega: bierzesz mnie za kogos innego, jestem szczesliwie bezrobotny i bezklopotny. Jak zapoznasz sie z wczesniejsza tworczoscia Gadowskiego, to zrozumiesz co mialem na mysli. Poza tym twierdzenie ze zawiodl w momencie w ktorym jako jedyny dziennikarz sledczy sie tym zaja i de fact powiedzial co odkryl jest niesprawiedliwe. Stad obserwacja ze patrzysz przez jakies krzywe okulary na to wszystko.
  • Odpowiedz
@Strega: Jedyny dziennikarz sledczy ktory sie tym zaja. Powiedzal ze jego ustalenie sa zbiezne z tymi od L. L swoje szczegolowo opublikowal. Czego od niego oczekujsz - ze sie wylamie jako jedyny w kraju, #!$%@? tam, ruska mafia przed ktora sraja w porty politycy i ukrecaja publiczne dochodzenie. Ja to powiem na jutubie bo jestem kozak. Bo mi powiedzieli ze moge a potem ze nie moge. Bo pierwsze slowo sie liczy.
  • Odpowiedz
@HoracyBezPracy: na początku też trochę w ten sposób myślałam jak piszesz. Ale teraz wydaje mi się to naiwne lub/i przesadzone. Za dużo nieprawdziwych informacji podoklejało się w ciągu miesięcy do sprawy. Do G. i tak mam szacunek w porównaniu do wymoczków w typie np. Roli, czy nerwusów narcyzów jak pułkownik ;P - [szczególnie podobało mi się u G.nagłaśnianie przekrętów w Bogatynii i okolicach.] Ale po tym prawie roku zerkania na Niego
  • Odpowiedz
@HoracyBezPracy:

Bo mi powiedzieli ze moge a potem ze nie moge. Bo pierwsze slowo sie liczy. Ile ty masz lat ze tak rozumujesz? hehehe Ten gosciu jezdzil po jakis tadzykistanach i robil dokumenty o tamtejszych mafiosach.


Czyli jednak jest niepoważnym człowiekiem. Mówiąc A w tej sprawie już na początku- przecież musiał sobie zdawać sprawę z kim/czym ma do czynienia. O narkotykach, revicie się nie bał nawijać jakoś... A to mi pachnie
  • Odpowiedz
@Strega: nie obiecywal ze wyjawi niezaleznie od prokuratury, ale jak ona wyjawi swoje, to on wtedy swoje. To zasadnicza roznica ktorej nie chcesz dostrzec.

Podstawowe pytanie - po co on, ktory ma swoich widzow, zajmowal sie od lat zorg przest, mialby celowo nakrecac sztyczny balonik w tej sprawie by nieuchronnie w efekcie stracic na wiarygodnosci? Po co Ziobro wyszczegolnial watek handlu ludzmi, jesli mocnych przeslanek ku temu nie bylo tylko
  • Odpowiedz
@Strega: Sa zreszta manacalne na to dowody. Najdobitniejszym chyba jest postac Dariusza Przywieczerskiego. Kiedys jeden z najbogatszych Polakow, jeden z pociagajacych za sznurki w aferze FOZZ, ktora sfinansowala m.in powstanie prywatnych mediow w Polsce. Amerykanie nam go wydac nie chca - podobnie jak Mazura odpowiedzialnego za smierc Papaly - bo poszedl z nimi na wspoloprace i im wyjawil kto u nas pracuje dla ruskich sluzb.
  • Odpowiedz
@HoracyBezPracy
Widzisz znowu to samo, nie umiem tak rozmawiać z Tobą i nie będę.
Z mojej strony EOT. Ty jak się złościsz bo ktoś ma inną opinię, to obrażasz, usiłując pokazać swoją wyższość czy dorosłość... Nie różnimy się wiekiem aż tak :P Dziecinność, naiwna kaczka... Milusio :) No ale, kto wie. Może jestem głupia gęś a Tyś powinien na miejscu Ziobry zasiąść i porządek w tym porypanym kraju zrobić?
  • Odpowiedz
@Strega: po prostu nie masz argumentow tylko jakies puste frazesy, ze trolle produkywaly brednie, to cala sprawa jest brednia. #!$%@? ci caly elaborat o tym jak to dziala, ty nie masz nic na odp to sie zaslaniasz obraza. Jestes passive aggressive, sama kpisz, stawiasz kuriozalne argumenty, jak ktos cie sprostuje, to sie zaslaniasz obraza, ale pan niegrzeczny, idz w #!$%@?.
  • Odpowiedz