Wpis z mikrobloga

Nie wiem co mają w głowach ludzie którzy noszą te wszystkie tandetne ubrania CelvinKleina z nadrukami KELŁINKLEJN na całą szerokość obiektu, i myślą że to prestiżowe. Bo kupili czapkę za 100zł znanego projektanta mody kelłinklejna więc nie po to przepłacali żeby tylko na metce było logo. MA BYĆ LOGO NA CAŁĄ SZEROKOŚĆ. NIECH PLEBS WIDZĄ ŻE MNIE STAĆ. NIE JAKIŚ CROPP ,TYLKO CELVIN CLEIN, TRZEBA PODKREŚLIĆ PRESTIŻOWOŚĆ NICZYM JAK W INTERNECIE CAPS LOCK CREW LEPIEJ WIDOCZNI, WIDOCZNIE LEPSI.

Stawiam że 90% ludzi widząc te wszystkie ubrania patrzy na danego delikwenta jak na buraka ze wsi, dla którego oryginalny dres adidasa to wyznacznik statusu którym bryluje gdzie sie tylko da, tutaj odpowiednikiem markowego dresu firmy adidas, jest markowa podkoszulka firmy celvineclejne. A dla wszystkich innych to tylko przepłacona szmata którą kupują pozerzy. Wyobrażacie sobie poważnego biznesmena ubranego jak pickrel xD? #streetwear #modameska #zegarki kpina z estetyki i godności do siebie
trejn - Nie wiem co mają w głowach ludzie którzy noszą te wszystkie tandetne ubrania ...

źródło: comment_kwXRwpJd1vmWjv0ieRje5RbgcLd0q3hV.jpg

Pobierz
  • 46
Armani są jeszcze gorsze, bo mają taką stylistykę że się człowiek zastanawia z jakiego bazaru i od którego cygana pochodzą.
A CK ostatnio mi się udało w tkmaxx kupić sweter 100% wełna merino za 179 zł, więc grosze za taką tkaninę, logo też ma subtelne.
i jeszcze kupione w jakimś sklepie typu otulet czyli nic innego jak odpady. Stare modele, rzeczy zwracane przez klientów. To jest jakichś wyznacznik zamożności? Śmieszne jak waląca się chałupa, a obok 6 letnie bmw.
@m_bielawski: To dowaliles z ta torebka lv ona ma tak wygladac bo kazdy ma widziec ze to lv no i w wiekszosci rzeczy takich marek jak gucci czy lv maja wygladac troche z przepychem co sie nie tyczy akurat calvina bo to tanie gowno przy rzeczach jak gucci i nie ma sie czym chwalic tak naprawde bo taki tshirt to raptem 200-300zl.
Nigdy nie patrzę gdzie kupuje, ale co kupuję. Patrzę na to, co jak wygląda. Raz kupię kurtkę za 500 zł w markowym sklepie, a innym razem za 50 zł na sali w Auchanie BO JEST ŁADNA i mi się podoba. Calvina uwielbiam perfumy i używam tak samo tych za 400 zł jak tych za 40 zł z Avonu, bo kierować się tylko marką to - łokurva