Wpis z mikrobloga

Nie wiem co mają w głowach ludzie którzy noszą te wszystkie tandetne ubrania CelvinKleina z nadrukami KELŁINKLEJN na całą szerokość obiektu, i myślą że to prestiżowe. Bo kupili czapkę za 100zł znanego projektanta mody kelłinklejna więc nie po to przepłacali żeby tylko na metce było logo. MA BYĆ LOGO NA CAŁĄ SZEROKOŚĆ. NIECH PLEBS WIDZĄ ŻE MNIE STAĆ. NIE JAKIŚ CROPP ,TYLKO CELVIN CLEIN, TRZEBA PODKREŚLIĆ PRESTIŻOWOŚĆ NICZYM JAK W INTERNECIE CAPS LOCK CREW LEPIEJ WIDOCZNI, WIDOCZNIE LEPSI.

Stawiam że 90% ludzi widząc te wszystkie ubrania patrzy na danego delikwenta jak na buraka ze wsi, dla którego oryginalny dres adidasa to wyznacznik statusu którym bryluje gdzie sie tylko da, tutaj odpowiednikiem markowego dresu firmy adidas, jest markowa podkoszulka firmy celvineclejne. A dla wszystkich innych to tylko przepłacona szmata którą kupują pozerzy. Wyobrażacie sobie poważnego biznesmena ubranego jak pickrel xD? #streetwear #modameska #zegarki kpina z estetyki i godności do siebie
trejn - Nie wiem co mają w głowach ludzie którzy noszą te wszystkie tandetne ubrania ...

źródło: comment_kwXRwpJd1vmWjv0ieRje5RbgcLd0q3hV.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@trejn: zgadzam sie w 100%. ciuchy są moim zdaniem brzydkie, a większość ludzi, którzy je noszą mają podrobione z bazaru.
  • Odpowiedz
@py15: W sumie sam kupiłem sobie dwie bluzy z bazaru od cyganów CK bo kosztowały 40zł XDD po domu idealne a za 40zł to nawet w H&M nic nie kupie. Obstawiam że taki wygląd większości posiadaczy tych ubrań, tylko jedni trzymają to w domu, inni zakładają na specjalne okazje, zwłaszcza widać to na eventach/konwentach
  • Odpowiedz
@trejn: ja mam np. bieliznę Kleina i jest spoko ale ciuchy do noszenia fakt robią na nich tak wielkie loga, że to uj i wygląda to tandetnie. Dlatego koszulki, koszule, bluzy, spodnie i kurtki wolę od Hilfigera bo ma skromne logo a od Laurena mogę polecić skarpetki.
  • Odpowiedz
A dla wszystkich innych to tylko przepłacona szmata którą kupują pozerzy.


@trejn: moze w cebulandii tak jest, ale na zachodzie jest to normalna szmata w normalnej cenie ktora kupuja normalni ludzie w osiedlowym odpowiedniku biedronki XD
Co innego jakieś givenchy, gucci, prada, fendi, LV
  • Odpowiedz
@ThirtyDoorKey: No dokładnie. Majtki CK jak mydło w costco, polówki Lacoste i RL za grosze itp
Ot zwykłe szmatki dobrej jakości na które każdego tam stać. OP myśli jak zwykły cebulak pracujący w januszexie za 2000zł XD
  • Odpowiedz
@niedlapsa: @niedlapsa: Pamiętam jak jeden wykopek odchudzał się i postanowił się podzielić z nami relacją z tego procesu. Zrobił sobie zdjęcie w łazienkowym lusterku i jakiś typ ze smutną żabką w avatarze zaczął kręcić gówno burzę, że specjalnie nakupował podrabianych(według niego) kosmetyków właśnie takich marek klasy średniej jak ck i się atencjonuje na tymże portalu. Iksdekłem z tego srogo. Nie wiem co tacy ludzie w głowach mają i tu kłania
  • Odpowiedz
CZYLI MÓWISZ ŻE MARKOWE UBRANIA TAK JAK IPHONY NA CAŁYM ŚWIECIE TO BUDŻETOWE GÓWNO, DZIĘKI ZA INFORMACJE BO NIE WIEDZIAŁEM


@trejn: trudno powiedzieć czy to sarkazm bo Twój pierwszy post mówi coś innego
  • Odpowiedz