Wpis z mikrobloga

@xhxhx: Jakie zawody wymagają szerokich horyzontów? Ja to zawsze myślałem, że trzeba być specjalistą w tym co się robi, a do pracy przychodzi się pracować.
  • Odpowiedz
@xhxhx: teraz wszyscy robią wszystko na pokaz. W tych czasach ładne biuro > funkcjonalne biuro. No bo przecież super KREATYWNA kadra, która tam pracuje i tworzy super DYNAMICZNY zespół nie będzie mogła się pochwalić na instagramie jak będą pracować w jakimś szarym biurze XD Co z tego, że na koniec miesiąca i tak wpływa im 3k netto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xhxhx: podobne zainteresowania:D Jednak nie wpisuję tego do cv. W ogóle omijam działkę „hobby”. Nie wiem, może źle robię. Zresztą dawno nie słałam cv. Dziś jedno. Bo z chęcią właśnie uderzyłabym w działkę projektowania interfejsów a najlepiej uczę się w pracy :D
  • Odpowiedz
@umyj_se_luloka: niepotrzebnie się pokazuje na zdjęciu, nie wiem czemu ma to służyć (oprócz chęci wyróżnienia się, co nie zawsze pozwala wygrać)
Kombinuje i każdy bardziej zwróci uwagę na konstrukcję na której stoi niż na jej umiejętności, a to nie o to w tym chodzi.
  • Odpowiedz
@xhxhx: nie jestem z HR ale nie przyjąłbym tego cv pozytywnie, bo dla mnie to osoba która stawia wygląd, swoje pierwsze wrażenie, and obowiązkowość, skupienie nad zadaniami. Jako domowy psycholog, uważam, że osoby z takimi cv po prostu nie nadaja się na odpowiedzialne stanowiska, przekładaja nad konkrety, swoje własne ambicje. ciekawy jestem co ty na to, daj znać ;)
  • Odpowiedz