Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakis miesiac temu na imprezie poznalem swietna dziewczyne. Bardzo duzo rozmawialismy, tanczylismy, trzymalismy sie za rece podczas tanca, bylo naprawde spoko. Umowilem sie z nia pare razy na randki albo w sumie nawet nie randki ale takie luzne spotkania: najpierw spacer, potem piwko w pubie, potem spacer i cos zjesc i jakas kawa. Takie spontaniczne spotkanka. Wczoraj poszlismy do klubu, mega nam sie tanczylo, pocalowalem ja tak delikatnie i to odwzajemnila, ale potem...
No wlasnie. Ja mam 23 lata, ona ma 26 lat. Wiem ze kazdy to mowi ale zawsze bylem duzo dojrzalszy niz moi rowiesnicy i w sumie mentalnie sie czuje na wyzszym lvl. Jedynie moja aparycja nie pokazuje ze mam wiecej niz 21-22 bo mlodo wygladam xD. Jednak ta dziewczyna jest tez drobna i mlodo wyglada. No i ja prowadze raczej tzw. dorosle zycie: mam swoje mieszkanie, prace, studia zaoczne, takze studenciakiem alkusem nie jestem.
Przy pocalunku powiedziala, ze jestem fajnym facetem, ale to raczej nie ma przyszlosci przez to ze ona jest duzo starsza ode mnie. Ja troche w taki zonk wpadlem bo co to jest 3 lata roznicy?
Ale potem sobie uswiadomilem ze jej moze byc np. glupio z mlodszym facetem, bo jak juz to zazwyczaj facet jest starszy. Albo moze przy kolezankach jakis wstyd czy cos.
Czy sa tu mirki ktore mialy podobna sytuacje i np. udalo im sie byc z dziewczyna ktora jest o pare lat starsza od nich? Nie wiem w sumie czy ta dziewczyna naprawde widzi problem w tym ze jest ode mnie starsza o 3 lata, czy moze po prostu jakos jednak nie jest do konca mna zainteresowana, czy co...
#zwiazki #randki #podrywajzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 8