Wpis z mikrobloga

Gurwa, myślałem, że to są jakieś żarty z tymi Ukrainkami i ogólnie kobietami ze wschodu, ale... xD

Od tygodnia umawiam się z Białorusinką i wczoraj została u mnie na noc. A dzisiaj odkąd wstała zdążyła już #!$%@?ć gałę, wyprasować moje koszule i zrobić śniadanie. xD

Ale czad, chyba się z nią ożenię.

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #coolstory #truestory #bialorusinkiboners
  • 101
  • Odpowiedz
a wszystko się zmieni xDDDDDDDDD


@Yrrrr: Kiedy wy się nauczycie odróżniać Białorusinów od Ukrainców? Białorusini to zajebiści ludzie. Kiedy widzicie kogoś bardzo miłego i myślicie, że to Ukraińcy to najprawdopodobniej trafiliście na Białorusina.
  • Odpowiedz
@lubietwarze: potwierdzam, byłem dwa razy w Minsku i to był tak absolutnie zajebisty czas spędzony z zajebistymi ludzmi, że aż się teraz wzruszyłem. Duża część mówi po polsku i ogólnie bardzo dobrze nas odbierają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LittleWhite: pomorskim
@skejwen: pracuje na kelnerce w niezłej restauracji, także wydaje mi się, że nie potrzebuje sobie dorobić
  • Odpowiedz
@Szimu: nasze obywatelstwo nic nie warte dla osoby ze wschodu xD? Gdybym był Ukraińcem albo Białorusinem to bym się za takowe dał pokroić, tyle to daje perspektyw na lepsze życie.
  • Odpowiedz