Wpis z mikrobloga

Teraz już poważniej, jak obiecałem chwilę temu.

Tym razem kino klasy AAA. Główną rolę gra Jake Gyllenhaal, a jeśli czytacie moje wpisy, to pewnie już wiecie jaką mam opinię o tym filmie.

Source Code / [Kod nieśmiertelności](http://www.filmweb.pl/film/Kod+nieśmiertelności-2011-418967)
#sciencefiction #thriller #filmnawieczor #film // Tag autorski: #crystalhills

Jeśli znacie takie filmy jak Groundhog Day czy Edge of Tomorrow, to tutaj mamy podobny schemat.
No więc nasz główny bohater jest martwy, zaawansowana technologia wojskowa pozwala mu na 8 minut wcielić się w jednego z pasażerów pociągu w niedalekiej przeszłości, którego wybuch ma być wstępem do jeszcze większego ataku terrorystycznego w Chicago.

Za każdym razem gdy Gyllenhaal odsyłany jest do programu "Source Code", stara się zebrać jak najwięcej informacji. Zaczynając od tego kto zachowuje się dziwnie w pociągu, przez możliwych podejrzanych, do czasu odnalezienia terrorysty i zapobieżeniu masowej tragedii.

Zdjęcia na poziomie, muzyka bez zachwytów, dobra obsada, no i #!$%@? Jake Gyllenhaal, który za co by się nie wziął, to robi z tego złoto.

Brać z połykiem.
crimsontides - Teraz już poważniej, jak obiecałem chwilę temu.

Tym razem kino klas...

źródło: comment_a0yFOtHUd33MC3ZGe7IXSBkZiiJp82lG.jpg

Pobierz
  • 12
@yeron: Już nie mogę edytować, to dodam tylko tak: Cube miał budżet 400k dolarów, żadnych znanych aktorów, produkcja na poziomie średniozaawansowanym.

Source Code natomiast miał budżet 30 milionów, a zarobił ich 150. Właśnie dzięki obsadzie, ekipie produkcyjnej, promocji.