Wpis z mikrobloga

@danielemilka: kobiece spodnie. Kojarzą sie z homoseksualistami bo to kobiety podkreslają swoje nogi a nie mezczyzni. Spodnie moga byc slim ale nie cos takiego. Jak kogos ostatnio w takich widzialem to od razu pomyslalem ze to gej. Potem zobaczylem kolczyki w uszach i czerwony blezerek xD
  • Odpowiedz
@danielemilka Ja także nie mam pojęcia. Odkąd zacząłem kupować spodnie cargo to nie widzę racji egzystencji tych bezkieszeniowych rurek dla pedałów.

Dlatego jak chcesz nosić przy takich spodniach klucze, komórkę, portfel i nóż to musisz mieć dodatkową torebkę.
  • Odpowiedz
@danielemilka: Zawsze kupowałem spodnie dresowe, czy normalne jeansy.
Będąc w niemczech, poszedłem do netto, i jedne mi się spodobały za 20 euro, fajne. Kupuję, i w domu zakładam, mój rozmiar 52, a nie potrafiłem ich nałożyć na uda.
Przecież to dyskomfort w cholerę nosić tak obcisłe spodnie.
  • Odpowiedz
@mangodrrt A widzisz? Techniczne spodnie dla technicznych ludzi. A nie jakieś bezużyteczne rurki w których jak wsadzisz komórkę do kieszeni i usiądziesz, to będziesz miał dwie komórki.
  • Odpowiedz
Kojarzą sie z homoseksualistami bo to kobiety podkreslają swoje nogi a nie mezczyzni. Spodnie moga byc slim ale nie cos takiego. Jak kogos ostatnio w takich widzialem to od razu pomyslalem ze to gej. Potem zobaczylem kolczyki w uszach i czerwony blezerek


@lubielizacosy: Dokładnie. Ja miałem podobną akcję, tylko poszedłem o krok dalej. W autobusie złapałem tego typa i wyruchałem od tyłu, kątem oka widziałem, że mu się podoba. Cholerny
  • Odpowiedz
@danielemilka: każdy nosi co tam lubi ale niektóre spodnie co wyglądają jak jakieś leginsy to już przesada XD, tylko oczywiście dla mirkow jest tylko białe albo czarne i jak się nie podobają takie to już na pewno w worach chodzi jak na obrazku gdzieś powyżej, nie ma nic pomiędzy, eleganckiego itp...no idioci ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz