Wpis z mikrobloga

@americanstarspl: ale Ciebie gowno powinno to obchodzic za ile kupia pedzel. Mogą nawet 1000 wydać, a to nikogo nie upoważnia do dokonywania za nią wyborów czy uzytkowanie z takiego drogiego pędzla do #!$%@? czyszczenia komputera ktory bedzie potem do twarzy()
  • Odpowiedz
@americanstarspl: Mirku drogi, jestem różowym paskiem i się maluję, przetestowałam masę pędzli i *cena niestety robi różnicę* bo przekłada się na jakość. Nie jestem w tym zdaniu odosobniona i zgadzam się z różowymi paskami które również się malują, a Ty (osoba która się nie maluje i siłą rzeczy nie używa pędzli do makijażu) twierdzisz że nie mamy racji bo \ty mieszkasz z narzeczoną 10 lat xDD Dociera jakoś? #mansplaining
  • Odpowiedz
@americanstarspl: kolejny wykopek który wie lepiej co jest lepsze dla kobiet(). Moze jeszcze zrób wyklad jakich tamponow i podpasek powinny uzywać, a najlepiej jak dobierac antykoncepcję i jakich facetow powinny brac na mężów( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
nie rozumiem kupowania pędzla za 50 zł... Miliony reklam, że ten pędzel do makijażu sprawi, że będą piękniejsze, a prawda jest taka, że pędzel za 7 zł byłby taki sam... ale kobiety wiedzą swoje.


@americanstarspl: po pierwsze nie widziałam ani jednej reklamy pędzli do makijażu, choć siłą rzeczy siedzę w tematyce urodowo-kosmetycznej, a ty mówisz o milionie, interesujące; po drugie totalnie nie znasz się, ale się wypowiadasz xD gdyby chociaż
  • Odpowiedz
@Zgagulec: Popieram wszystkie różowe w tej kwestii. Kiedyś kupowałem takie pędzle jako prezent i różnica jest kolosalna. Nawet laik pozna po dotyku. Kupiłem japońskie Hakuro, cena wysoka, ale są podobno dużo droższe i dużo lepsze.

Ps. Sam się #!$%@?, gdy ktoś bierze moje narzędzia czy inny sprzęt, więc nie ruszam czyjegoś stuffu. Proste
  • Odpowiedz