Wpis z mikrobloga

@Kopinho: "Nigdy do niczego się nie przyznawaj, złapią cię pijanego w samochodzie, to mów, że nie piłeś, znajdą ci dolary w kieszeni, to mów, że to pożyczone spodnie, a jak cię złapią na kradzieży za rękę, to mów, że to nie twoja ręka. Nigdy się nie przyznawaj".
  • Odpowiedz
@Mr_Gray No masz racje dlatego tymbardziej nie rozumiem kupowania pędzla za 50 zł... Miliony reklam, że ten pędzel do makijażu sprawi, że będą piękniejsze, a prawda jest taka, że pędzel za 7 zł byłby taki sam... ale kobiety wiedzą swoje.
  • Odpowiedz
@wscieklybyk: widzisz co te pędzle robią Ci z mózgu? Poza pędzlami za 50 złotych świat dla Ciebie nie istnieje. To tylko jednorazowe użycie jakiegoś pędzla, a ty zachowujesz się jakbym krzywdził Twoją matkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vajeczka Bzdura, od 10 lat mieszkam ze swoja kobietą i wierz mi znam się na kosmetyce lepiej niż niejedna kobieta, moja bratowa prowadzi stylizację paznokci, kumpela jest kosmetyczką, mam bardzo wiele doczynienia z tym tematem. Moja narzeczona testowała różne pędzle, do brwi do cieni itd. Sam jej osobiście kupiłem taki za 79 zł żeby się przekonała, że to jedno i to samo, dokładnie to powiedziała po 3 miesiącach użytkowania....
  • Odpowiedz
@americanstarspl: xDDDDD Nie masz pojęcia o czym mówisz xDDD To czy pędzel to gunwo sztywny pędzel z plastiku jak z akwareli z plastyki z podbazy za 5 złotych, czy lepszy pędzel za kilkadziesiąt, który się nie rozleci od razu, jest ładnie wyprofilowany i ma dobre włosie, robi sporą różnicę. Ale oczywiście niebieskipasek się zna lepiej od różowych które się codziennie malują samemu pewnie w życiu nie robiąc sobie makijażu, bo od
  • Odpowiedz
@Zgagulec Jaki koleś... Nie napisałem słowa o pędzlach do farb tylko o typowo do makijażu, nie ma różnicy między pędzlami za kilka-kilkanaście złotych, a 50 zł i nawet nie ma o czym dyskutować, jak kupisz swojej kobiecie pędzel za pake albo wyżej to może Ci powie "no fajny miękki"
  • Odpowiedz