Wpis z mikrobloga

Rzadko wtapiam na rynku transferowym w #fifa18 #fut ale to co teraz zrobiłem... dramat xD

Część z Was wie że gram Bundesligą, co daje jasnęi nformację że z dzisiejszych OTW interesował mnie tylko Batshuayi (btw - Dortmund nie może mnieć napastnika z normalnym nazwiskiem?). Karty był w paczkach/SBC od 19, a już około 20 Bats kosztował ~ 40k. Nie kupiłem go bo uznałem że jeszcze trochęzejdzie. Musiałe mwyjść z domu, wróciłem moment później. Uznałem że sprawdze jak tam cenęi jak będzie około 35k to kupuje. Zdzwiwiłem się że nie ma go nawet za 50k, więc od razu zaświeciło mi się w głowie "sprawdź wynik", a tam BVB prowadzi 1:0 po golu oczywiście Michyego. Kupiłem go za jakieś 81k.
Kilka minut później BVB straciło bramkę i uznałem "oho, jednak trzeba sprzedać" i poszedł za 68k. Kiedy go sprzedałem to akurat Bat strzelił drugą bramkę xD No to kupiłem go fartem za 77k.
Natomiast pisząc ten wpis BVB traci drugą bramkę xD
  • 16
@SpiderFYM: A to nie jest tak, że w środę TOTW, a do piątku leci jego wersja OTW z paczek? W takim wypadku nie ma prawa dostać IFa.Podobna sytuacja jak Khediry gdy strzelił hattricka, ale z paczek leciał jego SCream.