Wpis z mikrobloga

@ITgeek: Uważasz, że to przypadek? Odgrzewanie artykułów o tetherze, ban reklam na fb, "błędne zrozumiemie" newsów z Indii... Ale jak na taki FUD to i tak się to nieźle trzyma.
Niedawno gdzieś przeczytałem, że ewentualne pęknięcie bańki na BTC może wyglądać inaczej niż typowe pęknięcie, np. bańki na rynku nieruchomości. BTC i inne waluty raczej mało kto kupuje za pożyczone pieniądze (w przeciwieństwie do nieruchomości) dlatego ma do tego lżejszy stosunek.
@Ranger: Aktualnie jest 4.3% na minusie. Powstała iluzja, że wyprzedzi za moment BTC i się ludzie rzucili. Nie tak szybko.

@Smule Ta, sprostowany a do tej pory ludzie na TT powielają te bzdury. Nie wiesz jak takie newsy działają? Liczy się pierwsze uderzenie a nie sprostowania. Tak jak np. słynna współpraca Digibyte i Minecrafta. Pompa 38x, ale co tam, że fejk.
@Smule: oni się serio obudzą jak BTC będzie po 5k albo mniej i już na zawsze tam zostanie... Wyobrażam ich sobie jak tego piesełka z filmiku... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ranger - @Smule: oni się serio obudzą jak BTC będzie po 5k albo mniej i już na zawsze...
@Ranger eth tez poleci na pysk jak btc, to kwestia max tygodnia. Napisałbym dlaczego tak będzie ale nie chce się wdawać w dyskusję z januszami którzy bezmyślnie pompują shitcoiny albo uważają, że waluta będzie cały czas rosnąć.
Słowo klucz to ekonomia i polecam się dokształcić zanim się właduje oszczędności życia w gównocoiny.
tak, na pewno dlatego !

cena szykowała się do zjazdu od kilku dni, a news został praktycznie od razu sprostowany. Bawi mnie to szukanie powodu czemu spadło xD


@Smule: Ja się dopiero uczę od paru miesięcy i szczerze zadziwia mnie Twoja pewność w słowach - "cena szykowała się do zjazdu od kilku dni" hmm...
@Luk21: Oki to jak nie krypto to w co kapitał wkładasz? Bo na krypto jestem kilkaset % do przodu np. na głupim TRX zrobiłem 500% tak samo na IOTA i innych i trzymam sporo ETH i mega zagwozdka co dalej.
@ITgeek w sumie jak jesteś na + to wypłać wkład i np. 10% zysku a resztą próbuj coś ugrać. W razie jebniecia będziesz mógł się pochwalić, że zrobiłeś na krypto jak inni potracili ( ͡º ͜ʖ͡º)