Wpis z mikrobloga

Co sie #!$%@?ło mirki to ja nawet nie..
Koleś z roku poszedł do prowadzącego żaląc się że dostał 3.5, a laski które od niego spisywały (wymienił z nazwiska) 5.0 XDDD Ten się #!$%@?ł i #!$%@?ł wszystkich XD
#bekazpodludzi #studbaza
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bjarnii: serio, studenciaki nie rozumieja, ze uczelnia to takie panstwo w panstwie i wykladowcy moga robic co im sie podoba, powinien w pierwszej kolejnosci spruc sie neutralnie, ze napisal na 5
  • Odpowiedz
@vegetassj1: @Bjarnii: Ja rozumiem, że nie ładnie kablować itp. ale miałem na studiach wyjątkowego ściągacza (a właściwie 2 pracujących razem). Każdy kolos to było latanie za pytaniami i gotowcami- na tym polegało ich przygotowanie do sesji. Koleś bezczenie ściągał ZAWSZE. Jak uwalił miał wielkie pretensje do wykladowcy. Śmiał się z ludzi którzy mieli jakieś zaliczenia "w plecy",c waniakował jak to on jest "na czysto". A gdy został raz
  • Odpowiedz
@vegetassj1: Tak, ja to wiedziałem. Zawsze powtarzam (nawet znajomym, którzy zostali na uczelni robić doktorat i prowadzili zajęcia narzekającym na studentów- odzielna historia), że jak wykładowcy nie zweryfikują studentów wiedzy to zrobi to rynek pracy. Dziś gość na FB ma ukryte miejsce pracy- może prywatność a może nigdzie nie zaszedł? Bardziej wkurzało mnie jego podejście do innych i cwaniakowanie jak to on ma dobre oceny. A najbardziej rozwalił mnie tekst
  • Odpowiedz
@Bjarnii Kiedyś na kolosie z matmy miałem prowadzącego który bardzo często dawał te same zadania, więc wiele osób robiło sobie gotowce. Wszystko wydaje się normalne ale jedna studentka wyciągnęła gotowca po 5 minutach i go kolesiowi oddała xD
3 kartki A4 wypisane na maxa oddała po 5 minutach i poszła a koleś zapytał się tylko jej: "Pani chyba sobie robi ze mnie jaja", a ta nie kumała o co chodzi xDD
  • Odpowiedz
@Bjarnii: u mnie na uczelni od 100 lat krążyło opracowanie na egzamin z materiałoznawstwa. Jakiś geniusz zrobił w nim literówkę i zamiast "pary sił" napisał "pasy sił". Prowadzący o tym dobrze wiedział i tylko czekał, aż ktoś w egzaminie użyje tego sformułowania xD No i potem było do wyboru: albo wyjaśniasz co to pasy sił w przynajmniej kilkunastu zdaniach, albo dwója xD
  • Odpowiedz