Wpis z mikrobloga

O #!$%@?, ale kpina.
Podpisałem umowę z #tmobile na internet domowy i wziąłem od nich router Huawei B525. Internet hula bez problemu ale nie daje się nic zmienić w ustawieniach routera. Po zalogowaniu do admina przez przegladarkę jest tylko "szybka konfiguracja", gdzie teoretycznie mogę zmienić hasło do wifi i nazwę sieci. Niestety kliknięcie przycisku zakończ przerzuca mnie do początkowego ekranu admina a żadne zmiany nie zostają wprowadzone. Reset routera też nic nie daje.
Zadzwoniłem sobie do obsługi klienta a pani mówi, że nic nie pomoże i może mnie tylko przełączyć na pomoc techniczną płatną 2,60 zł/min.
#!$%@?, uwierzycie w coś takiego?
W różnych sieciach w życiu byłem, mobilnych i stacjonarnych, ale nikt mnie tak bezczelnie nie próbował naciąć za pomoc techniczną. Odkąd sięgam pamięcią to było niepłatne. Zaguglałem sobie ten numer pomocy i ludzie się żalą, że im nawet potrafi 90zł rachunek za pomoc kosztować. To jakaś żydowska sieć ten tmobile?
#zalesie #technologia
  • 5
Mozliwe ze masz zablokowane wprowadzanie zmian w routerze. Ja mam cos takiego w telpolu i zeby odblokowac to musze jechac do nich i podpisac jakis papierek ze jestem swiadomy itp itd.
Jan ie moge zmienic nawet hasla.