Wpis z mikrobloga

Miraski, wesprzyjcie mnie duchowo, ćwiczę niecałe 4 miesiące fbw i wszyscy się #!$%@? pytają czy już biorę "przynajmniej te 80kg na klatę, w seriach oczywiście bo 80kg w maksie to w gimnazjum się bierze". Ja biorę 65kg w seriach 5x5, co tydzień staram się dokładać te 2,5kg. Po jakim czasie doszliscie do 80kg albo 100kg na ławce? Ten sam kolega po tym jak pokazałem mu swój plan powiedział oczywiście "tylko split, a nie takie gówno co ty robisz, to wtedy będziesz puchł" xD ten tekst pominę milczeniem, jak ktoś tak mówi to od razu wiadomo, że ekspert od wszystkiego. #silownia #mikrokoksy
  • 48
  • Odpowiedz
@Shodan56 żeby były efekty to musi być split. Fbw mozna po dluzszej przerwie do wdrozenia, albo do ćwiczenia bez spiny. Ćwiczę dosyc regularnie, jem odzywki w miarę trzymam miche. Na klatę nawet niewiem ile robie, ale 4x12 70 kg wjezdza minimum jako jedno z ćwiczeń na klatę.
  • Odpowiedz
@oh_shit_im_sorry:

Haha u mnie to samo jak podaje swoje maksy to każdy "O BOŻE ALE SŁABO WYCISKASZ" i każdy zignoruje, że robię x2 tyle co oni w siadzie/martwym, na to to nikt nie zwróci uwagi. To samo jak dam zdjęcie sylwetki - to samo każdy zignoruje nogi i dowali się do klaty ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc trzeba walić durne komentarze, bo przywali się debil zawsze do
  • Odpowiedz
@Shodan56: cwicze od jakis 5 lat z czego 80% to fbw, to kwestia osobistych preferencji i dostosowania do własnego organizmu, jak wyzej napisali wiekszosc tych spliciarzy ktorzy twierdza ze hehhee na splicie to sie elegancko robi mase sa na mecie/ propie/ trenie lub innych szajsach, nawet nie masz pojecia ile osob bierze sterydy
  • Odpowiedz
@Shodan56: Ech, pamiętam...Kiedyś też wziąłem 80 kg na klatę. Cała siłownia zamarła. Panie z recepcji zaczęły płakać. Od tamtej pory mówią na mnie "Silny" i krzyczą O S T R O Ż N I E, gdy ktoś przechodzi koło mojej ławeczki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@DestroDevil
@Shodan56 a do tego liczy się ciężar gryfa czy nie? Ja chodziłem tak z półtora miesiąca rok temu i mój rekord to 10kg ciężarków plus waga gryfu olimpijskiego xd a to i tak puchlem, w niektóre dni, ale było mi wstyd prosić o pomoc i jakoś udawało mi się wyjść z opresji xDddd
  • Odpowiedz