Wpis z mikrobloga

Miraski, wesprzyjcie mnie duchowo, ćwiczę niecałe 4 miesiące fbw i wszyscy się #!$%@? pytają czy już biorę "przynajmniej te 80kg na klatę, w seriach oczywiście bo 80kg w maksie to w gimnazjum się bierze". Ja biorę 65kg w seriach 5x5, co tydzień staram się dokładać te 2,5kg. Po jakim czasie doszliscie do 80kg albo 100kg na ławce? Ten sam kolega po tym jak pokazałem mu swój plan powiedział oczywiście "tylko split, a nie takie gówno co ty robisz, to wtedy będziesz puchł" xD ten tekst pominę milczeniem, jak ktoś tak mówi to od razu wiadomo, że ekspert od wszystkiego. #silownia #mikrokoksy
  • 48
@Shodan56: ja sam jak zaczynałem swoja przygodę z siłownią to brałem bardzo mało na klatę, bo kilku miesiącach łażenia na siłkę w granicach 60kg, gdzie część moich znajomych podnosiła 80-100kg. Ale to już kwestia osobistych predyspozycji i się tym nie przejmuj tylko rób swoje. Od siebie mogę dodać, że rób sobie pompki, możliwie jak najwięcej oraz zajmij się tricepsem. Sam jak zacząłem pompować to zauważyłem, że mi siła na ławce poszła,