Wpis z mikrobloga

Miraski, wesprzyjcie mnie duchowo, ćwiczę niecałe 4 miesiące fbw i wszyscy się #!$%@? pytają czy już biorę "przynajmniej te 80kg na klatę, w seriach oczywiście bo 80kg w maksie to w gimnazjum się bierze". Ja biorę 65kg w seriach 5x5, co tydzień staram się dokładać te 2,5kg. Po jakim czasie doszliscie do 80kg albo 100kg na ławce? Ten sam kolega po tym jak pokazałem mu swój plan powiedział oczywiście "tylko split, a nie takie gówno co ty robisz, to wtedy będziesz puchł" xD ten tekst pominę milczeniem, jak ktoś tak mówi to od razu wiadomo, że ekspert od wszystkiego. #silownia #mikrokoksy
  • 48
  • Odpowiedz
@Shodan56: ja robilem fbw zeby przyzwyczic cialo do wysilku charakterystycznego do tego na silce. Po 3 miesiacach przerzycilem sie na splita. Moim zdaniem nie ma sensu dalej tego ciagnac. Polecam splita.
  • Odpowiedz
@Shodan56 nie piszesz ile masz lat, ile wzrostu, ile ważysz, co jesz, jaki masz typ budowy i oczekujesz jakichś uniwersalnych odpowiedzi?
Być może te 80kg to jest twój max, może po prostu musisz spróbować innej diety/techniki/treningu i zobaczyć co dla Ciebie się sprawdza.
  • Odpowiedz