Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej,
Z tej strony #niebieskipaski który wywrócił się na progu dorosłości.
Ostatnimi czasy zastanawia mnie jedna rzecz. Czy znajdę w swoim pokoleniu #rozowepaski a konkretnie jednego który nie posiada social mediów w postaci FB, instagram czy snapchat w celu afiszowania się swoim życiem. Nie stosującą makijażu ani innych upiększaczy w stylu szpilek. Posiada jakąś pasję nie polegającą na konsumpcji a tworzeniu. Uzależnioną od muzyki innej niż ta serwowana nam przez media masowe. Nie zakładającą na siebie szmat mających podkreślić jej strefy ciasne i wypukłe. Nie uważającej się za lepszą od innych ludzi. Marząca o innym życiu niż mieszkanie w centrum, dobra ciepła posada i powolne umieranie urozmaicone imprezami w weekend. O jakimkolwiek głębszym światopoglądzie i wypowiadającą głośno swoje zdanie. Dbającą o swoje zdrowie i wygląd na poziomie dbania o zdrową wagę, mycia się i unikania fast foodów oraz używek. Czy to za duże wymagania? Bo kręcę się już trochę po tym świecie, i z tego co doświadczyłem i widzę, chyba będę musiał pogodzić się z psem jako kompanem do sensownego życia.
Jakie według was mam szansę na napotkanie na swojej drodze kogoś takiego, bez szukania go na siłę?

#pytanie #feels #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania: powiedzmy że dziewczyna będzie miała zdrową wagę, ale będzie skinny fatem, będzie miała trądzik (to nie jest kwestia brudu!) i wysokoporowate włosy które przy samym myciu wyglądają jak fryzura Hermiony z pierwszego HP. Będzie spełniać wymagania - zdrowa waga, mycie się, brak szpilek, a i tak uznasz że jest za brzydka i nawet nie zwrócisz na nią uwagi.
OP: @rkore
Czy ja wiem. Ateistą nie jestem. Racjonalistą też nie. Bliżej mi do Nonkonformizmu. Chodź człowiek powinien po prostu żyć po swojemu, nie zasłaniać się akademickimi pojęciami i przeintelektualizowanym bełkotem.

@Polkop
No trudno, przynajmniej pies się cieszy.

@Draakul
To z czego zrezygnować żeby wymagać w sam raz?

@nacpanazielonka
SkinnyFat da się przecież zmienić co nie? To nie ułożenie kości, a brak ruchu. Lubię trądzik, przypomina mi piegi, i jest dla
@unknown_caller: ja mojego 5 lat temu poznałam na badoo () mój brat, który nienawidził dyskotek (był na takiej może z 3 razy w życiu) poznał swoją żonę na dyskotece ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak naprawdę wszędzie może się trafić na TĄ osobę. Nie ma żadnych reguł.