Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej,
Z tej strony #niebieskipaski który wywrócił się na progu dorosłości.
Ostatnimi czasy zastanawia mnie jedna rzecz. Czy znajdę w swoim pokoleniu #rozowepaski a konkretnie jednego który nie posiada social mediów w postaci FB, instagram czy snapchat w celu afiszowania się swoim życiem. Nie stosującą makijażu ani innych upiększaczy w stylu szpilek. Posiada jakąś pasję nie polegającą na konsumpcji a tworzeniu. Uzależnioną od muzyki innej niż ta serwowana nam przez media masowe. Nie zakładającą na siebie szmat mających podkreślić jej strefy ciasne i wypukłe. Nie uważającej się za lepszą od innych ludzi. Marząca o innym życiu niż mieszkanie w centrum, dobra ciepła posada i powolne umieranie urozmaicone imprezami w weekend. O jakimkolwiek głębszym światopoglądzie i wypowiadającą głośno swoje zdanie. Dbającą o swoje zdrowie i wygląd na poziomie dbania o zdrową wagę, mycia się i unikania fast foodów oraz używek. Czy to za duże wymagania? Bo kręcę się już trochę po tym świecie, i z tego co doświadczyłem i widzę, chyba będę musiał pogodzić się z psem jako kompanem do sensownego życia.
Jakie według was mam szansę na napotkanie na swojej drodze kogoś takiego, bez szukania go na siłę?

#pytanie #feels #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 22
  • Odpowiedz