Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem. Znam osobę, która obiera banana od strony B(zdjęcie poglądowe jest załączone) i mówi, że to jedyny poprawny sposób dostania się do soczystego wnętrza. Mirki i Węgierki jak to się robi u was?

Btw plusujcie też wpis dla lepszej widoczności i bardziej miarodajnych wyników(XD)

#ankieta #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #kiciochpyta #banan
uwuX - Mirki mam problem. Znam osobę, która obiera banana od strony B(zdjęcie poglądo...

źródło: comment_A50UO3gwRvjukfJTypWWRxRrsdbiJeNw.jpg

Pobierz

Od której strony obierasz banana?

  • A 60.4% (553)
  • B 39.6% (363)

Oddanych głosów: 916

  • 43
  • Odpowiedz
  • 10
@uwuX kiedyś byłem skrupulatny i odbierałem od B. Odcinalem czarna końcówkę i jadłem bez obaw resztą. Zaczybajac od A musimy w pewien sposób odpowiednio nagniesc końcówkę B aby odłączyć moduł jadalny banana od niejadalnego. Można te sytuacje odnieść do dylematu ludzkiego apropo obcinania paznokci rąk. Albo męczymy się mniej na początku zaczynając ręką dominującą i w niej trzymać narzędzie. Bądź na odwrót wtedy pokonując utrudnienia na początku, cieszymy się końcem do kresu
  • Odpowiedz
@uwuX: jak kiedyś otwierałam od tej strony to dusiłam tą całą końcówkę a banana i tak nie obrałam XD może nie bylo mi dane opanować techniki obierania banana metodą A( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@uwuX: Od małego obierałem od B, na zasadzie, że odcinałem kawałek z góry, jakieś 3cm i dalej jechałem normalnie. Ale gdzieś kiedyś po 20 kilku latach przeczytałem w internecie, że Polacy jako jedyni na świecie obierają banana od złej strony, spróbowałem od drugiej, odkryłem, że da się bez użycia noża i tak mi zostało.
  • Odpowiedz
@JRtI: A ta małpa łamie banany w pół i je ze środka. Nie pytam jak jedzą małpy tylko jak Wy jecie.
polecam ściszyć dźwięk
uwuX - @JRtI: A ta małpa łamie banany w pół i je ze środka. Nie pytam jak jedzą małpy...
  • Odpowiedz
@uwuX: Nie wierzyłem, że ktoś może otwierać inaczej niż od A, wpisuję w google i jeszcze na dodatek wszyscy próbują mi wmawiać, że całe życie robiłem źle (°°

Tak, czy siak, ja zostaję przy swoim sposobie, nie ma łatwiejszego i szybszego :) Od 0:55 jakby komuś się odpaliło od początku :)
ArRog - @uwuX: Nie wierzyłem, że ktoś może otwierać inaczej niż od A, wpisuję w googl...
  • Odpowiedz