Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pierwszy raz zwolniłem człowieka z pracy i mam wyrzuty sumienia.

Prowadzę działalność gospodarczą. Dokładnie to sklep internetowy.
Od roku zatrudniałem chłopaka do pakowania paczek. Praca 6 godzin dziennie. Tylko pakowanie bo do sklepu i faktur go nie dopuszczałem. Na rękę miał ok 2800zl. Miesięczny mu kupiłem. Obiady miał gratis bo żona mi robiła to i jemu też. Po świątecznym szale postawiłem mu wyjazd do spa z grupona ( ͡° ͜ʖ ͡°) miał jechać z koleżanką. Pracowało się super. Do dzisiaj. Dziś się dowiedziałem że ta menda od dłuższego czasu wynosi pojedyncze sztuki i sprzedaje na gównoserwisach ogłoszeniowych typu ogłoszenia.ostrow.xd.pl a dowiedziałem się bo jego klient przyszedł z reklamacja do mnie i zrobiłem konfrontacje. Ech. Muszę sobie golnac szklane czegoś mocniejszego.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie człowieka zwolniłeś tylko złodzieja. Wyluzuj. Niepotrzebnie masz wyrzuty. To nie ty #!$%@?łeś ale on. Dobrze zrobiłeś. Może to nawet dla niego na dobre wyjdzie bo zobaczy, że takie numery nie popłacają. Jakbyś go nie przyłapał to by się może bardziej rozzuchwalił i trafił do pierdla.
  • Odpowiedz
  • 747
@AnonimoweMirkoWyznania 2,8k na rękę za 6 godzin pakowania paczek? Typo miał tak spoko pracę i coś takiego, sebastiany nigdy nie przestaną mnie dziwić xD nie miej wyrzutów sumienia, nie zwolniłeś człowieka a złodzieja
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ej, ja nie szukam pracy, ale jakbyś chciał kogoś nowego to dawaj namiary, za 2800 /6h dziennie, biorę ta robotę. XD :-)

Śmierdzi mi to bait'em, ale z drugiej strony tak głupim, że może jednak nie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: u nas pracownice po pół roku doniosły, ze kierowca który je wozi od pół roku jest notorycznie #!$%@?, ale dziś to ledwo kontaktuje i nie jadą z nim xD #!$%@?, pół roku jeździły z #!$%@? Januszem i nikt nic nie powiedział. #!$%@? go na zbity pysk i jeszcze poinformowałem kogo mogłem żeby pijaka nie zatrudniał.
  • Odpowiedz