Wpis z mikrobloga

W końcu udało mi się ukończyć zestaw, który dostałem w latach 90 od mojego taty. Jako, że kiedy go dostałem byłem małym gnojem to pogubiłem jakieś 40% zestawu przez jego ciągłe rozbieranie i składanie różnych innych kombinacji.

Wygrzebałem go jakiś czas temu ze strychu, znalazłem instrukcję i żmudnie sprawdzałem jakich części mi brakuje. Kilka dni później zrobiłem zamówienie na Bricklink, chciałem z jednego sklepu i z Polski, więc wybór części był dosyć ograniczony. Po zamówionych najważniejszych elementach w końcu doczekałem się paczki i zacząłem składać. Niestety jak się okazało wiele części pominąłem, na szczęście miałem dużo innych klocków z innych zestawów więc jakoś udało mi się go połatać (w niektórych miejscach musiałem iść na kompromis i samemu wymyślać kombinacje).

Mimo wszystko jestem całkiem zadowolony, przed Wami Lego 5590-1 Whirl and Wheel Super Truck z 1990r ()

PS. Wybaczcie składnię, piszę to świeżo po kilku dobrych godzinach składania i ciężko mi cokolwiek pisać :D

#lego
źródło: comment_GbrOamtxkqxOpuqyImyJqnNIVkN9nIYD.jpg
  • 22
@mistejk tak wyszło, nie spieszyłem się specjalnie i nie raz trzeba było kombinować żeby np. żółty kolor klocka nie był widoczny z zewnątrz, starałem się zachować przewodni czarno-czerwony kolor.
@raider87 @louis_matters dzięki za tipa, być może jeszcze zamówię trochę części żeby uzupełnić model :)