Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to jest z tymi #rozowepaski. Zaczynasz się z taką spotykać - zadbana, umalowana, idziecie do łózka - seksowna bielizna wszystko ładnie, pięknie. Mija czas - dłuższy lub krótszy. Przestaje dbać tak bardzo, nogi czasem niedogolone, zamiast fajnych majteczek to jakieś #!$%@? gacie po babce z workiem na kupę a ciuchy porozciągane w każdą stronę. A potem "czemu nie masz ochoty na seks". No kurde dlatego.

Oczywiście nie wymagam koronkowych stringów na co dzień, bo mogą być niewygodne ale istnieje wiele krojów majtek, które są wygodne i seksowne - jakieś szorty, bardziej wycięte figi czy nawet stringi ale bardziej sportowe. Tak samo dres - może być milusi, cieplusi wygodny ale dopasowany a nie 3 rozmiary za duży.

Różowe - czemu przestajecie się starać po czasie?

#zwiazki #seks #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 104
jakieś szorty, bardziej wycięte figi czy nawet stringi ale bardziej sportowe


@AnonimoweMirkoWyznania: nie. szorty są najbardziej niewygodnymi gaciami ever, stringi tuż za nimi (plus są niezdrowe) figi już lepsze, ale i tak babcine gacie są najlepsze. nogi czasami będą niedogolone, bo golić je co 2 dni to pozdro szejset, a potem hurr durr ile siedzisz w tej łazience, ile tej wody leci.
dlaczego różowe przestają dbać? no z wygody, już widze
OP: @ataeB: Nawet bardziej. Nigdy nie wyglądałem lepiej niż teraz, mimo, że w związku minęły mi już lata. Staram się coraz bardziej bo chcę się jej podobać. Siłownia jest grana, dobre ciuchy itp. Majtki też noszę takie jak lubi ;p Szkoda, że bez wzajemności.
@RSjabber: Mówię, że nie mam nic do dresów, sam się czasem wbije.
@consummatumest: Hmmm to jak to jest, na początku przez rok czy dwa