Wpis z mikrobloga

@Lux0r: #rafatus Wczoraj zagubiłem się w sieci i trafiłem na tego koleżkę i jego hmm... "partnerkę". Po dłuższym czasie spędzonym na zagłębieniu się w ten temat (szambo). Dalej kurcze nie wiem o co co do końca biega. Nie wiem czy to na serio, czy jakaś dobra podpucha.Na szczęście nie był to czas stracony, bo i tak nudzi mi się w pracy. A zapytam wprost, co się wyprawia w internetach, czy serio taka jest teraz moda, że z młodych dziewczyn robi się worki treningowe i zalewa gaźnik aż do ataku padaczki.Nie rozumiem tego??? Czy serio dla kasy, z pozornie wyglądających dość młodych ludzi wychodzi takie (kur***wo)??? A może to ja jestem już za stary i za takie jazdy, mieliśmy do czynienia z... ówczesną władzą. Ale dziewczynom jak też dobrze pamiętam tak nie odwalało.
  • 10
Dlatego, ja mimo nie jednokrotnych zdarzeń po spożyciu, wolałbym się zapaść pod ziemie. A mimo młodego wieku zdarzały się czasem chore akcje, których części, jednak żałuję. A co do kasy, tu jest sedno sprawy. Al;e nie wnikaj głębiej w temat nie radzę. Ale wiesz tresowana małpa zrobi wszystko za banana.
@Lux0r: @Maly_Jasio: to chyba #!$%@?, a nie przeczytaliście
usiądziecie przed streamem i zobaczycie, że to krótkowzroczni ludzie i ich topniejący pomysł na biznes
Co do pytań, tak wszystko jest dla kasy i uważam, że to jest "reżyserowane"

@SlepyGracz: mają swoje 5 minut i to się dla nich liczy
nie każdy musi być naukowcem, co nie?
@orjannilsen1: Co do tego, że to topniejący pomysł na "biznes" to fakt. I to też prawda, że o przyszłości konsekwencjach też nie myślą, zwłaszcza #rafatus bo marlena, raczej prędzej czy później spadnie, jak kot na cztery łapy. Choć po ostatnich ich wyczynach nie sądzę, że to. Od tak rozejdzie się po kościach, jak większość w sieci. Co do reżyserowania, może i na początku tak, ale te naparzanie, się między sobą, no
@orjannilsen1: Nie no wiadomo każdemu te 5 minut by się należało, tylko sposób taki fest przegięty. Czasem jak ich oglądam, to wydaje mi się, że nie raz podobnie mi odwalało. Tylko że konsekwencje, były "no powiedźmy, że przejrzałem na oczy". A oni serio nie mają żadnych zahamowań. Nie, których to bawi, a innych cóż każdy postrzega to na swój sposób. Ja tam im dobrze życzę, może kiedyś się zajmą czym innym...
@Lux0r: Wręcz na odwrót, może źle się wyraziłem, zwykle to ja byłem poszkodowany. No nie bez przyczyny. Ale wiesz uroki młodości, że niby wszystko mi wolno itd. No nie do końca, w ostateczności rozstaliśmy się. A ja wcześniejsze akcje przypłaciłem. Nie tylko nieudanym związkiem ale i zdrowiem. Ale jak będzie u tych z patusiów to nie wiem.
@SlepyGracz: Sam widzisz, do czego to prowadzi. Ale po co się w to wkręcasz, akurat po wpisaniu #rafatus, najczęściej ty mi się w "oczy" rzucasz. Co cię tak w nich ciekawi??? Sam mówisz by nie wnikać w temat, a sam w nim siedzisz. Ja z ciekawość wczoraj obejrzałem te pożal się boże streama. I mam dość, po tym co zobaczyłem. Ja nie wiem co ludzie w nich widzą, On pijak,