Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Byłem na tej studniówce to wyprostuje parę rzeczy. Bohaterka zdjecia miala absolutnie normalną sukienkę, taka sama długość jak u innych dziewczyn na tej imprezie.
W całej tej historii problemem jest miejski fotograf, który w tamtym roku jeździł po studniówkach i robił zdjęcia na wroclaw.naszemiasto, facet ewidentnie polował na takie ujęcie, robił zdjęcia z przykucu i tzw żabiego skoku. Wystarczy zobaczyć na tej stronie na zdjęcia ze studniówek z okresu 2014-2016 i możecie
Po publikacji tej fotki fotograf stracił pracę i płacił odszkodowanie za naruszenie dóbr osobistych bohaterce zdjecia.


@Andrzej0123 no i prawidłowo.

Czytając twój komentarz tylko #!$%@? we mnie narastał i w głowie pojawiła się myśl, że facet powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności.
Dobrze, że skończyło się dobrze ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeszcze przydałoby się zadbać o to, żeby koleś do końca życia miał reklamę i wypozycjonować w google jego
@prezesdabek Beka ze po przeczytaniu mojego komentarza zarzucasz mi ze nigdy nie byłem na studniówce xD To ze przy zakreceniu partnerką podczas tańca mogą się takie rzeczy zdarzyć to jedno, ale czystym #!$%@?ństwem jest polowanie na takie zdjęcie zeby je potem wrzucić do sieci. Zauwaz jeszcze ze każdy fotograf przegląda fotografie przed wrzuceniem ich do galerii zeby pozbyć się nieudanych ujęć.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wincm: spójrz na fotę. Widać jakby sukienka była bardzo krótka więc na tej podstawie oceniam. Jak ktoś widział na własne oczy i podrzucił inną fotę z dowodem że sukienka nie była krótka to po co mam się upierać?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wincm: oceniam co widzę i tyle. Jak ktoś mnie wyprowadził z błędu tu przyznałem rację. Nigdzie nie widzę januszowania, ale widzę za to że ostatnio wykop lubi tak nazywać wszystko i wszystkich:-)
Byłem na tej studniówce to wyprostuje parę rzeczy. Bohaterka zdjecia miala absolutnie normalną sukienkę, taka sama długość jak u innych dziewczyn na tej imprezie.


@Andrzej0123: Sory, ale nie wmowisz mi, ze ubrala sie normalnie. Porownaj to z tą obok w białej
@gerard-kowalski: Takie strasznie proste myslenie, w takim razie nie przeszkadzam i życzę powodzenia dalej :). Rozumiem, że podpisujesz tez wszystko co CI podsuną pod nos tak nie zastanawiajac się skąd to i co to? Przez takich jak Ty ta dziewczyna pewnie miala #!$%@?. Bo janusz zobaczy i od rauz komentuje obrażając wszystko na prawo i lewo nie biorąc pod uwage innych opcji.