Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@LR300 Problemem tu moze byc różne rozumienie słowa "normalny ubiór". Widziałem ta sukienkę i stwierdzam że jak dla mnie wyglądała absolutnie normalnie i bardzo dobrze leżała na dziewczynie. Koleżance w białej sukience też podczas obrotów na parkiecie było widać to i owo lecz fotograf nie zdążył tego upolować obiektywem. W każdym razie mam tylko nadzieję że opierasz swoją opinię także na innych zdjeciach.
@Andrzej0123: @prezesdabek: absolutnie nic nie mam do krótkich spódniczek, wręcz przeciwnie, gorącym zwolennikiem jestem, a mini nigdy nie jest za krótka ;)

No ale to może teraz takie spódniczki są modne na studniówkach, bo ja owszem, byłem na kilku, ale za moich czasów to modne były takie sukienki niemal do kostek.
Ale były z tą fotą jazdy, m.in. zawiesili ją w prawach ucznia i nie chciała przystępować do matury xD


@phaburn: to ja słyszałem inną aferę, że niby popełniła samobójstwo bo była bardzo nieśmiała i cudem ją namówili aby poszła na studniówkę.
@janczar32 powiedz szczerze - widziałeś kiedyś na żywo kobietę w stringach z wąskim paskiem?

Jeżeli nie, to wszystko jeszcze przed tobą i musisz uwierzyć na słowo bardziej doświadczonym życiowo ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ps. A tu jeszcze dochodzi jeszcze kwestia rajstop, które dodatkowo maskują.