Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie odnosnie scian. Z czego je budowaliscie? Zalujecie decyzji? Jesli tak to dlaczego? Jak zadowoleni to tez napiszcie dlaczego.
#budujzwykopem
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@luki11111: Z materiałami budowlanymi jest tak, że każdy budował z czegoś innego, każdy poda jakieś zalety (wybranego przez siebie) materiału, a wady innych, a często te opinie będą ze sobą sprzeczne. Możesz mi wierzyć - mam wieloletnie doświadczenie w chodzeniu po forach budowlanych :)

Moim zdaniem:

Uwaga.. Wybór materiału nie ma znaczenia w przypadku ścian dwuwarstwowych (tzn. konstrukcja+ocieplenie) i nie ma co tracić czasu na czytanie o takich rzeczach. Teraz
  • Odpowiedz
@luki11111: Zacznij od projektu. Znajdź dobrego architekta - dobierzcie odpowiednie rozwiązanie tak jak pisze @chafer. Na podstawie opracowanego projektu, przynajmniej koncepcji, szukaj wykonawców i zbieraj oferty - będziesz mieć jasny obraz kosztów i podejmiesz lepszą decyzję. Na etapie koncepcji, jeszcze przed złożeniem wniosku o pozwolenie na budowę możesz spokojnie zmieniać i dopasowywać rozwiązania do własnych potrzeb.
  • Odpowiedz