Wpis z mikrobloga

Ostatnio próbuje znaleźć pracę tzw. weekendowa, żeby zarobić na jakiegoś szerszenia i na swoje potrzeby. Szukam za pomocą cudownego #olx. Odkryłem tak, że:
- Praca tymczasowa często wymaga własnego auta (po co tak to robią?)
- Są różne #scam w postaci "praca z domu zarób 10 tys zł", gdzie jesteś słupem dla jakiegoś seby
- Praca w postaci wyślij CV i #!$%@? nie odpowiemy ci
- Inwentaryzacja, która dla mnie skończyła tym, że mam bana na stronie rekrutacyjnej do takich prac
- Grupki FB typu Praca #zywiec #bielskobiala i okolice na post:

Poszukuje pracy weekendowej. Mam prawo jazdy kat. B i dwie kwalifikacje zawodowe w ramach kierunku technik Informatyk (E.12, E.13)

nie ma odpowiedzi.
- Gastronomia, gdzie jesteś do wszystkiego za najniższą stawkę
#pytaniedoeksperta gdzie oprócz OLX, chodzenia od Annasza do Judasza po firmach mogę znaleźć pracę, bo już nie mam motywacji, aby iść do pracy, a niektórzy znajomi pracują gdzie nie było ofert pracy. Czy nawet w znalezieniu #praca muszę mieć znajomości
#wyjsciezprzegrywu #przegryw #stulejacontent #zalesie #gownowpis #stulejarz ##!$%@? ##!$%@? ##!$%@?
  • 23
@zielonkowazielonka0015 ale to jest jakis absurd. Jeszcze w Polsce ciagle szukalismy ludzi na weekendy do mycia i czyszczenia aut i zawsze byl problem.
Bo w niedziele do kosciola, bo w weekend sie pije z kumplami i takie tam.
Taka masa ludzi z PL wyjechala i takie problemy z dostaniem dorywczego zajecia na weekend?
@rodzinnabutelka: Poszedłem na inwentaryzację i było tak, że w trójkę pracowaliśmy tym samym tempem, a na czytniku było tak:
Jedna osoba o kilkaset sztuk poniżej normy
Mi brakowało 30 sztuk do normy
Trzecia osoba miała normę
Mi i takiemu gościu zakończyli współpracę po 7 godzinach pracy, a na drugi dzień wiadomość, że konto na stronie rekrutacyjnej zostało zblokowane, ale wypłacili kasę. I teraz na inwentaryzację w Żywcu i na Bielsku nie
@zielonkowazielonka0015:
"- Praca tymczasowa często wymaga własnego auta (po co tak to robią?)" czesc młodych ma swojego rzęcha lub może pożyczyć

"- Są różne #scam w postaci "praca z domu zarób 10 tys zł", gdzie jesteś słupem dla jakiegoś seby" widziałem lepsze na olx - przyjmę na stanowisko prezesa spółki :-)

"- Gastronomia, gdzie jesteś do wszystkiego za najniższą stawkę" w Poznaniu widziałem ogłoszenie na knajpie praca za 13-15 netto.

Spróbuj