Wpis z mikrobloga

Zapewne mnie zjebiecie ale... Gość mający żonę i dzieci pchający się na jedną z najgroźniejszych gór świata jest dla mnie egoistą, który na dodatek ryzykuje życie ludzi z ewentualnej misji ratunkowej. Najbardziej śmieszne są argumenty himalaistów, że chcą sprawdzić siebie swoje możliwości itd. Dorabianie ideologii do swoich fanaberii. Chcesz się sprawdzić? Przeżyj w Polsce za najniższą krajową...
#gory #nangaparbat #himalaizm
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cinek34: a póxniej siadasz z harnasiem i oglądasz wyścigi F1, albo inne sporty w których śmierć/kalectwo jest wliczone.
Lot w kosmos też był egoistyczny. Pilecki też egoista.
Ale jak odnoszą sukces "to Mój RODAK K---A" "POLACY GUROM"
  • Odpowiedz
@sledz: nie mierz wszystkich swoją miarą ;) poza tym jak można porównać to co zrobił Rotmistrz Pilecki do wyprawy jakiegoś gościa w Himalaje?
  • Odpowiedz
  • 0
@cinek34 no tak, powiedzenie o mierze jest nie do zbicia. Można, mając żonę i dzieciaki wladowal się do obozu. I o to mi chodzi, to ze sie udało zmienia postać rzeczy. Gdyby go ubili po miesiącu to nikt by o tym nie wspominał.

Ani jednego ani drugiego nie odbieram jako egozim, ale według twojej logiki bym musiał.
  • Odpowiedz
@yeloneck: nie trzeba siedzieć w domu ale też nie należy narażać się świadomie na duże zagrożenie życia własnego i s----------a życia najbliższym. Podrośniesz to zrozumiesz smyku :)
  • Odpowiedz