Wpis z mikrobloga

wogle ej kochani koledzy z #wykopz - ktoś z was ma może albo planuje zakup Escape from Tarkov?
Nie jest to typowy symulator biegania, albowiem jesteśmy rzucani prosto w akcję, także nie ma nudy jak w DayZ i płaczu o sprzęt że albo nie ma, albo ktoś nas zabija 5 sekund po znalezieniu pierwszej strzelby.
Gra kosztuje sporo, bo na oficjalnej stronie ponad 240ziko, ale na alllegro można legitne klucze są po 100-140 złoty.

Gra obecnie w open becie, hotfixy puszczane niemal codziennie, grubsze pacze co dłuższy czasokres, kontakt z devami (ruskie studio Battlestate Games) dobry - po dojściu do finalnej wersji planują wejście na stim, nie ma w planie early accesu.

( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz Etykieta - wogle ej kochani koledzy z #wykopz - ktoś z was ma może albo planuje zakup...
źródło: comment_Pu7afOWO11nsXBmKsruwT1zmskEjFpC5.jpg
  • 16
@b4kus: w sensie nie ma w planie early accesu na stimie, open beta dopiero niedawno się otworzyła na graczy i każdy może sobie kupić-pograć, poza tym pisałem że na allegro legitne klucze stówe mniej
@Etykieta: Mysle że teraz nie ma sensu nic poza Pugb, mimo że tej gry nie mam. Sporo przegrałem w tego typu gieki i naprawde nie chciałbym znowu kupić czegoś, w co bedzie z kim pograć tylko przez miesiąc, a potem pustki na serwerach.
@Etykieta: ale to jest jakiś tryb drużyny vs drużyny? Czy po prostu te drużyny robi się umownie jak w dayz? Lamerskie pytania ale nie bardzo jestem w temacie :D