Wpis z mikrobloga

Podwójne standardy wykop.pl część 1524342:

Znalezisko politycznie NIEpoprawne czyli sprzeczne z lewicowym przekonaniem zostało oznaczone +18, jak napisała mi administracja wykopu tylko za to, że było ocenzurowane przekleństwo w opisie. Postanowiłem to zweryfikować więc zgłosiłem znalezisko w którym w tytule jest te same ocenzurowane przekleństwo czy moderacja również doda +18. Jak się domyślacie oczywiście tego nie zrobiła. Ja natomiast, za wytykanie wykopowi upolitycznienia, braku pluralizmu, cenzurze, i walkę z treściami niezgodnymi z poglądami sponsorów oraz administracji/moderacji/właścicieli wykop.pl zostałem ukarany - tutaj sobie pozwolę zacytować - "Informujemy, że od tej chwili Twoje zgłoszenia dostają najniższy możliwy priorytet. Już od dłuższego czasu otrzymujemy od Ciebie fałszywe oskarżenia względem nas, które niczego nie dowodzą, ale tym razem przesadziłeś." mimo iż 90% moich zgłoszeń była prawidłowa. I jak takie coś nazwać? Zero rozumu i godności człowieka. Teraz tylko czekam na bana za wytykanie hipokryzji stronniczemu portalowi. Tfu.

#afera #moderacjacontent #4konserwy #bekazlewactwa
@wykop @Moderacja @a__s @m__b
ZAWADIAK - Podwójne standardy wykop.pl część 1524342:

Znalezisko politycznie NIEpo...

źródło: comment_RcCfHyrguoPgAEJFMwRKCzcR7TEQku90.jpg

Pobierz
  • 26
@ZAWADIAK: Kolego, a to nie jest tak, że TREŚĆ znaleziska determinuje użycie tagu #polityka? Ładnie dodałeś screeny, tylko nie wiadomo jaka jest treść tych znalezisk. A poza tym może znalezisko z wp. tagował sam autor??
@Songbird: oho, twój avatar wszystko o tobie mówi, chciałbyś mały faszysto, żeby treść sprzeczna z twoimi przekonaniami była kasowana i znikała z obiegu publicznego, tfu, nie twoje doczekanie.
@Tamerlan: W znalezisku w którym dodali tag polityka jedyne co było nawiązaniem do polityki było słowo polscy neonaziści, w znalezisku w którym nie dodali tagu polityka było dużo razy podkreślany fakt że chodzi o polskich neonazistach oraz o organizacji politycznej Duma i Nowoczesność i RAŚ.

to polityka wg wykop:
https://www.wykop.pl/link/4131265/wirtualna-polska-f-uck-logic/

To nie polityka wg wykop:
https://www.wykop.pl/link/4127215/sa-prokuratorskie-zarzuty-dla-trzech-polskich-neonazistow/
@ZAWADIAK: Pierwsze znalezisko mówi o artykule, gdzie wprost napisano o szefie MSWiA. Ministrze i polityku. Tag polityka prawidłowy.

W drugim znalezisku nie masz żadnej partii, polityka, tylko prokuratora i ABW. Ani RAŚ, ani Duma i Nowoczesność nie są partiami.
@Tamerlan: Dlaczego manipulujesz? W drugim znalezisku nie otagowanym polityką jest pełno polityki

-mowa o "środowiskach narodowych" to nie jest polityka?
-pisanie o propagowaniu "nazistowskiego ustroju" to nie jest polityka?

Nie bądź śmieszny. Bronisz decyzji wykopu bo jesteś lewicowcem z neuropy co potwierdza nie tylko twój obraz w tle co inne twoje komentarze, szkoda że wcześniej tego nie zauważyłem to nie traciłbym czasu na konwersację z osobą która bez względu na wszystko
-mowa o "środowiskach narodowych" to nie jest polityka?

-pisanie o propagowaniu "nazistowskiego ustroju" to nie jest polityka?


@ZAWADIAK: Nom, to nie jest polityka. Tak jak znalezisko o Abrahami Lincolnie albo Piłsduskim nie jest #polityka pomimo, że postacie te były politykami.

Mam nadzieję, że kiedyś ci się uda wyłapać tę dyskretną różnicę.
@Tamerlan:

znalezisko mówi o artykule, gdzie wprost napisano o szefie MSWiA. Ministrze i polityku.


co za nauropejski hipokryta. gdzie niby pierwsze znalezisko mówi wprost o szefie MSWiA. Ministrze i polityku. Jednie jest na samym dole nic nieznaczący napis o tym, bo znalezisko mówi tylko o tym że WP wrzuca do artykułu zdjęcie nazisty sprzed 10 lat z zagranicznego serwisu i nazywa go "naszym". I o tym jest znalezisko, a nie o
gdzie


@ZAWADIAK: Artykuł z wp ma to w nie tylko tytule, ale i x razy w treści? Heloł? To o tym artykule traktuje znalezisko. Kontrola naziemna do @ZAWADIAK

Szef MSWiA chce zwalczać neonazistów. Dzięki niemu kilka dni temu zyskali źródło finansowania


Joachim Brudziński w reakcji na reportaż o sławiących Hitlera członkach stowarzyszenia „Duma i Nowoczesność” zapowiedział zdecydowaną reakcję służb. Kilka dni wcześniej kierowane przez niego MSWiA umożliwiło stowarzyszeniu rozpoczęcie zbiórki publicznej
@Tamerlan: Nie będę pisał o twojej inteligencji, bo dostane bana za obrażanie.

Właśnie się sam zaorałeś typie. Wytłumaczę ci twoje zaoranie bo chyba przedawkowałeś manifest komunistyczny czy naukę 65 płci czy ile tam lewicowcy mają tych płci, nieważne.

piszesz, że do znaleziska które jest na rękę lewicowym przekonaniom i ideologi nie potrzebny jest tag polityka bo:

-mowa o "środowiskach narodowych" to nie jest polityka?

-pisanie o propagowaniu "nazistowskiego ustroju" to nie
@ghostface: kolejny przedstawiciel neuropków, oczywiście wielce tolerancyjny lewicowiec musiał zwyzywać swojego rozmówce tylko dlatego że ma odmienne poglądy od niego. Niestety na merytoryczną rozmowę z neuropkiem nie ma szansy. Żegnam.
bo w skrinie na samym dole pojawił się napis


@ZAWADIAK: O tym artykule traktowało znalezisko. Jest pierwszy w powiązanych i w pierwszym komentarzu...

Tłumacząc: co z tego, że Abraham Lincoln czy Piłsudski był politykiem jak znalezisko nie jest o nich jako politykach, więc tag polityka jest niepotrzebny


@ZAWADIAK: Trudno uznać 3 neonazistów w lesie za politykę... albo bliżej niedookreślone "środowiska".

A skoro nie umiesz kulturalnie dyskutować, to rzeczywiście lepiej nie
@Tamerlan: Przestań się ośmieszać.

Trudno uznać 3 neonazistów w lesie za politykę... albo bliżej niedookreślone "środowiska".


Jednocześnie uważasz za politykę znalezisko które mówi o tym, że WP wrzuca do artykułu zdjęcie nazisty sprzed 10 lat z zagranicznego serwisu i nazywa go "naszym".

Orka.
@ZAWADIAK: Skoro znalezisko odnosi się do artykułu o działalności MSWiA (ilustrowanym jak mówisz albo nie, bez znaczenia) i do tego artykułu prowadzi, to jest to treść polityczna i tyle.

Skoro nie umiesz tego pojąć, to najlepiej usuń konto, bo żałosnym jest, kiedy zaakceptowałeś regulamin, a mimo to się właśnie ośmieszasz.

A skoro porównałeś mnie do szlachetnego i inteligentnego zwierzęcia jakim jest koń, to rzeczywiście powinienem być mądrzejszy i nie dyskutować z
@Tamerlan: Orki ciąg dalszy. Przecież ja na ten twój komentarz nawet nie muszę odpowiadać.

Jak ty nawet nie sprawdziłeś czy z znalezisku jest przekierowanie do artykułu. Nie nie jest, i po raz 10 tłumacze ci że wpis nie dotyczy szefa mswia, nic o nim nie wspomina etc. Wpis dotyczy tego że WP wrzuca do artykułu zdjęcie nazisty sprzed 10 lat z zagranicznego serwisu i nazywa go "naszym".

Logika neuropka, jeśli coś