Wpis z mikrobloga

Podwójne standardy wykop.pl część 1524342:

Znalezisko politycznie NIEpoprawne czyli sprzeczne z lewicowym przekonaniem zostało oznaczone +18, jak napisała mi administracja wykopu tylko za to, że było ocenzurowane przekleństwo w opisie. Postanowiłem to zweryfikować więc zgłosiłem znalezisko w którym w tytule jest te same ocenzurowane przekleństwo czy moderacja również doda +18. Jak się domyślacie oczywiście tego nie zrobiła. Ja natomiast, za wytykanie wykopowi upolitycznienia, braku pluralizmu, cenzurze, i walkę z treściami niezgodnymi z poglądami sponsorów oraz administracji/moderacji/właścicieli wykop.pl zostałem ukarany - tutaj sobie pozwolę zacytować - "Informujemy, że od tej chwili Twoje zgłoszenia dostają najniższy możliwy priorytet. Już od dłuższego czasu otrzymujemy od Ciebie fałszywe oskarżenia względem nas, które niczego nie dowodzą, ale tym razem przesadziłeś." mimo iż 90% moich zgłoszeń była prawidłowa. I jak takie coś nazwać? Zero rozumu i godności człowieka. Teraz tylko czekam na bana za wytykanie hipokryzji stronniczemu portalowi. Tfu.

#afera #moderacjacontent #4konserwy #bekazlewactwa
@wykop @Moderacja @a__s @m__b
ZAWADIAK - Podwójne standardy wykop.pl część 1524342:

Znalezisko politycznie NIEpo...

źródło: comment_RcCfHyrguoPgAEJFMwRKCzcR7TEQku90.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@grubson234567: przecież masz na pierwszym głównym skrinie bez czerwonej ramki. A ta ramka nie jest cenzurą, tylko zaznaczeniem tego co mnie spotkało za wytykanie wykopu braku równości etc
  • Odpowiedz