Wpis z mikrobloga

Szafa - dorosły chłop, a zachowuje się jak 10-latek. Miałem kiedyś kumpla-jedynaka, który dokładnie tak samo jak Szafa uważał, że to wokół niego kręci się ziemia, a objawy najmniejszej krytyki do niego nie docierały. (Wiem, Szafa, nie jest jedynakiem).

Wszystkie negatywne komentarze spod filmów na bieżąco usuwane. Rozumiem, że typowy hejt, wyzywanie i.t.d należy usuwać, ale mój zwykły komentarz w stylu "Szafa, zawaliłeś, tyle lat into internety to powinieneś wiedzieć jak to się skończy", dostał kilka łapek w górę, a następnie shadowban.

Kassandra miała w 100% rację, że on nie umie się przyznać do błędu. Oglądam go od 2012 i to jaką metamorfozę przeszedł od tego czasu to masakra. Większość widzów, którzy mu rozkręcili kanał byli zainteresowani FFD, a teraz w #!$%@? przygrywa i robi z oglądających debili. Kiedyś to się fajnie oglądało i faktycznie trzymał się limitu, a za wyjątki ostro przepraszał. A teraz #!$%@? sushi za 150zł, a na drugi dzień gada o limitach FFD jedząc kanapkę drwala. Ok, może mu się to znudziło, ale powiedziałby szczerze, że rzuca ją w #!$%@?. Tylko do tego trzeba się umieć przyznać do błędu, a tego jak ostatnio widzimy Pan Komoda nie potrafi.

#mocnyvlog #januszyoutube
  • 8