Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zakupem łóżeczka dostawnego i już byłem zdecydowany na Lionelo Theo, jednak znalazłem 2 negatywne opinie o chemicznym zapach materaca oraz jedną o niespójności danych technicznych tzn. na stronie producent podaje max wagę dziecka 15 kg, a w instrukcji papierowej 9 kg. Czy ktoś z Was posiada ww. łóżeczko i może potwierdzić albo zdementować te opinie? Czy dać sobie spokój z Lionelo i kupić Caretero albo Chicco, które jest znacznie droższe?
#pytanie #pytaniedorozowychpaskow #kiciochpyta #dzieci
  • 4
@aktualnosci1: bez zadnego hejtu naprawde ale polecam tego w ogole nie kupowac. Dziecko nie powinno spac z rodzicami. W Pokoju owszem na poczatku bo nie ma co latac pol domu co godzine, ale kilkumiesieczne dziecko spokojnie moze juz isc do swojego pokoju i powinno, dla dobra jego i rodzicow.
@trustME: Powiem tak - kupujemy z dwóch powodów: wygody/lenistwa i ze względów praktycznych. Pierwsze dziecko i tak ostatecznie zostawało u nas w łóżku po nocnym karmieniu więc teraz będzie podobnie ale nie będzie zajmować miejsca w łóżku. Natomiast drugi powód to po prostu brak miejsca w dziecięcym pokoju na łóżeczko. Po kilku miesiącach kupimy łóżko piętrowe i starszy pójdzie do góry a młody na dół.
@aktualnosci1: Ja mam zwykłe łóżeczko dostawne a allegro i sobie chwalę. I naprawdę polecam, bo dziecko nie śpi z rodzicami, a obok i w nocy można łatwo i szybko je ogarnąć. Też nie mamy miejsca w sypialni na normalne łóżko i dostawka służy nam już 7 miesięcy.