Wpis z mikrobloga

#majsterkowanie #inteligentnydom #technika

Mam rolety mobilusa. Dzisiaj patrzyłem czy mają jakis nowy firmware do pilota i natknąłem się na coś takiego jak nadajnik c-ar. Zastanawiam się właśnie nad czymś do oświetlenia/gniazdek/zaworów... CYK-światełko, CYK-radio z kuchni (zona jak rano wlaczy to gra caly czas), CYK-pompa

Nie będę oszukiwał, że cena 200+pln za takie coś to dramat w obecnej sytuacji. Potrzebowałbym takich bajerów na początek z 10, docelowo koło 40
Pytanko czy są jakieś tańsze systemy...nawet typowo ChianZongAutomatik z przesyłką do dwóch miesięcy, sterowanie z telefonu.
  • 4
@MoHardcore na xiaomi gdybyś to chciał to baza 80zl, inteligentne gniazdka po 40 (do tego jeszcze adaptery china-pl za 16chyba), 25 taki mały przycisk, takie naścienne 55. Każdy przycisk ma 3 konfiguracje, jedno kliknięcie, dwa kliknięcia i długie przytrzymanie.
@jaguar963 za tyle to bym powiedział, że są naklejki na ścianę. Takie podłączane do kabli są droższe i one są na kwadratowe puszki, nie zmieszczą się do naszych, więc kucie ściany wchodzi w grę.