Wpis z mikrobloga

Oddam Crusader Kings II w dobre ręce. Także robię #rozdajo. Losowanie dzisiaj o 22 o ile nic mi nie wypadnie. Zasady znane, glonokolorowi wypadają. Dla fanów #4konserwy i #neuropa pozycja obowiązkowa, można wprowadzić islamskie/chrześcijańskie rządy tyranii w całej Europie zależnie od upodobań xD

#pcmasterrace #gry #crusaderkings2
MotywujacyAkumulatorNatchnienia - Oddam Crusader Kings II w dobre ręce. Także robię #...

źródło: comment_XK3EXVaXAmAxb5y1g1yo114CrLzWgzQp.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Vikary999 ja to zawsze biorę Pomorzan z polską kulturą i pogaństwem najwcześniej jak się da 700ktorys i cisnę w technologie żeglugi, kiedy buduje port od razu cisnę na Wenecję i Rzym Grabia że wszystkiego co się da :) pieniążki się odkłada o później podbuj Irlandii i innych wysp :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Vikary999 ja to zawsze biorę Pomorzan z polską kulturą i pogaństwem najwcześniej jak się da 700ktorys i cisnę w technologie żeglugi, kiedy buduje port od razu cisnę na Wenecję i Rzym Grabia że wszystkiego co się da :) pieniążki się odkłada o później podbuj Irlandii i innych wysp :)


Podbuj
  • Odpowiedz
@MotywujacyAkumulatorNatchnienia kiedys gralem Piastami i dwóch moich umiłowanych synów poległo na wojnie z Chanatem, król już stary, królowa też wydawało się, że tron polski przypadnie Czechom z którymi miałem sojusz poprzez małżeństwo mojej córki. Podjąłem jednak zdecydowane kroki i dzięki sprytnej intrydze uśmierciłem moją żonę okrywając się wieczną hańbą, gdyż zabójca wyjawił moją tożsamość. Jednak cel swój osiągnąłem, znów mogłem się żenić z jakąś młódką. Padło na lubieżną pomorzankę. Cud się wydarzył,
  • Odpowiedz