Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze! ( ͡º ͜ʖ͡º)


Wraz z marką Honor chcemy zaprosić Was do testów ich flagowego smartfona – Honor 9.

Na potrzeby wykopowych testów Honor zarezerwował dziewięć modeli Honor 9. Zostaną one przekazane 9 osobom, które będą zainteresowane testami, ale jednocześnie w przekonujący sposób wyjaśnią w komentarzach pod tym postem, dlaczego chcieliby przetestować Honor 9. Co szczególnie interesuje Was w tym flagowcu? Z jakimi modelami innych marek chcielibyście porównać Honora?Jesteśmy ciekawi, jakie będą Wasze wrażenia i opinie!

Czekamy na Wasze komentarze tutaj do 29 stycznia. 2 lutego Honor na podstawie najciekawszych komentarzy wybierze dziewięciu testerów, do których wyśle Honor 9.

Parametry telefonu:
- pamięć 64 GB
- bateria 3 200 mAh
- 4 GB RAM
- ośmiordzeniowy procesor Kirin 960

#android #androiddev #honor #honor9 #wykop #testy #smartfon
  • 276
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wykop: mam nadzieję, że za pieniądze z reklamy tego telefonu będziecie mogli w końcu zainwestować w lepszą wyszukiwarkę treści i naprawę wielu funkcjonalności :|
  • Odpowiedz
@wykop: ej ale po co takiemu anonkowi z wykopu telefon NA TESTY? xD pouzywa tydzien i trzeba bedzie zwracac, po co sie tak pucowac do jakiejs firemki z esejami zeby miec tylko mozliwosci chwilowego uzywania telefonu? xD
to juz prosciej zamowic przez internet, pouzywac przez dwa tygodnie i zwrocic korzystajac z konsumenckiego prawa odstapienia bez lizania dooopska jakiemus stazyscie z dzialu marketingu xD
  • Odpowiedz
@wykop: jakie jest wynagrodzenie za testy? Bo jeśli bez wynagrodzenia to jest to reklama, a nie test. Założenie, że ktoś zechce wykonać profesjonalną usługę za darmo jest dość naiwne.
  • Odpowiedz
Zostaną one przekazane 9 osobom, które będą zainteresowane testami


@wykop: trzeba po testach oddać? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@wykop: z racji tego że od przynajmniej 5 lat, wymienian telefon 1-3 raza rocznie, to mam jakieś pojęcie nt. tego jak zachowują się smartfony danej marki, pozwala mi to również wyrobić własną opinie na temat danego modelu. Nie jestem typem który kupuje nowe flagowce aby komuś zaimponować - po prostu lubię zmieniać często telefony, ponadto lubię być "na czasie". Miałem styczność z wieloma markami smartfonów, jedynie nie mogę się przekonać
  • Odpowiedz