Wpis z mikrobloga

Mirki teraz sezon na grypę, już za późno na szczepienie ale uważajcie na siebie żeby nie wylądować jak ja z antybiotykiem :< warto zainwestować w owoce i dbać o dobrą wentylację w domu i higienę bo bakterie nie lubią czystości. Pozdrawiam wszystkich zagrypionych

#zdrowie #grypa #medycyna #leki #niebieskiepaski #rozowepaski
rybsonk - Mirki teraz sezon na grypę, już za późno na szczepienie ale uważajcie na si...

źródło: comment_JVTIQv2d94o1thZLBSWIieZUMav8Rolm.jpg

Pobierz
  • 110
@hipotrofia: zgadzam sie w teorii tak jest. W Praktyce wiecej super bakterii ucieka z magazynow wojskowych i innych producentow lekow i badaczy niz samemu sie mutuje. Do tego nikt w szpitalach nie przestrzega higieny, nie ma izolatek, chory sie od chorego zaraza i kazdy ma to gdzies a zwlaszcza lekarze tam pracujacy. Jak bylem w szpitalu ostatnio to nikt poza mna nie dezynfekowal rąk a bylem tam tylko w odwiedzinach. Powinny
ma grypę to tylko Tamiflu.


@rejestracjatoponad14sekund: Z tym specyfikiem lepiej uważać - szczególnie przy dzieciach. Roche długo zatajało skutki uboczne, które u dzieci potrafią być naprawdę przerażające. Raz jeden dawaliśmy to dzieciom i mam dreszcze jak sobie przypomnę co się działo :/
@PorryHatter: XD najlepsze że jest coś takiego- pałeczka grypy- Haemophilus influenzae. Oczywiście nie ma nic wspólnego z wirusem grypy, poza tym że też atakuje drogi oddechowe. Po prostu kiedys nie znano wirusów, a izolowano te bakterię od chorych. Świat poznał wirusy, a nazwa została.
@rybsonk: Panie ale to jest tylko amoxicilinum, czyli coś co dają każdemu prawie. Ramoclav, amloksiklav itp. Obyś nie przepłacił. Bo najtańszy kosztujr 5zł kiedyś lekarz wypisał mi za 35zł pod inną nazwą