Wpis z mikrobloga

Witam witam, a dziś rowerek #andczejpoleca

W poprzednim roku stworzyłem kilka wpisów o hulajnodze elektrycznej od Xiaomi.
Po kilku kilometrach
Po 500km
Po 800km

Teraz nadeszła pora na rower od Xiaomi – QiCYCLE EF1


Rower zamówiłem 20.11. w sklepie Gearbest, wysłany został 24.11., jako wysyłkę wybrałem pociągowe priorityline, które już testowałem przy okazji hulajnogi.
Niestety jak to często bywa przy tej wysyłce, nie działał tracking, jedyny wpis jaki miałem na trackingu THxxxxxx to ‘’2017-11-30 Parcel in chengdu Sorting Centre, Waiting for flights”, po pewnym czasie w zamówieniu wskakuje nam drugi tracking 1Zxxxxxx, który już jest od UPS i na nim znajdziemy więcej wpisów.
Tracking → LINK
Przesyłka doszła do mnie wczoraj w ogromnym pudle 133x27x67 [cm], oczywiście bez VAT.

Rower jest dobrze opakowany, a złożenie zajmuje parę minut, jedyne co musimy zrobić to zerwać wszystkie folie, przykręcić pedały, ułożyć kierownice, sprawdzić czy wszystkie śruby są odpowiednio dokręcone. Od producenta w zestawie znajdziemy dwa klucze, super sprawa bo nie musimy szukać swoich kluczy i mamy je pod ręką.
Do opon wlałem slime, aby zabezpieczyć je przed pęknięciem, butelke 237ml znajdziemy na allegro za około 30zł, wystarczy nam na oba koła.
Do tego w zestawie oczywiście chińska instrukcja i ładowarka.
Bateria miała lekko poniżej 50%, a do 100% naładowała się w lekko ponad godzinę, super szybko!

Zrobiłem na nim ledwie kilka kilometrów, niestety wciąż jest mokro po ostatnim śniegu, rower nie ma błotników, a nie chciałem mieć na sobie błotka ( ͡ ͜ʖ ͡)
Błotniki i nóżkę można zamówić tutaj → LINK za $37, taki zestaw już do mnie idzie z Finlandii więc za jakiś czas będzie u mnie. Montaż tego sprzętu z tego co widziałem ma być bardzo prosty ponieważ w rowerze gotowe są już dziurki.

Pierwsze wrażenia z jazdy świetne, silnik na pełnym wspomaganiu daje dużego kopa na starcie, szybko dochodzimy do 25km/h i silnik odcina wspomaganie :(, po prostym równym asfalcie wystarczy lekko pedałować, a dzięki wspomaganiu ciągle będziemy jechać powyżej 20km/h.
Dzięki wspomaganiu podjazdy pod górki nie robią już na mnie wrażenia i rower sam płynnie wjeżdża, dzięki temu nie będę już mokrą, zasapaną świnią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście w rowerze nie ma manetki jak w hulajnodze i silnik działa tylko gdy pedałujemy.

Czas na testy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(bezref rowerka)
#xiaomi #chinskiecuda #zakupyzchin #hulajnoga #m365 #itemyzchin #rower #qicycle #ef1
Dla zainteresowanych mój własny tag #andczejpoleca zapraszam do obserwowania lub czarnolistowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Andczej - Witam witam, a dziś rowerek #andczejpoleca

W poprzednim roku stworzyłem ...

źródło: comment_2CobcafJT5ife2BdIP0HDMxhdIxDBFXm.jpg

Pobierz
  • 41
Wołam zainteresowanych (121) z listy Andczejpoleca
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @Andczej @SeaWeasel @chopocek @flemingos @razro @morq @Mnemonino @tomzaw83 @KR68-72 @slommy @ChineseMobilePhones @Midnight_MindDriver @DancingJelly @ftilop @em_em @vito_corleone @remek4x4 @Ari93 @KrakowiaczekMaly @wyjde_z_piwnicy @paweo @come_kom @Kubul @adrian_paz @KubsHD @Nivium @Seneszal @salvador5000 @lechuu @Padaka999 @mwtyczek @dzialo @kura @ptaaq @lukasz3k @9666 @kAdi @Cesarz_Polski @przemo007_ @ekans @piggy_ @matiwoj11 @