Wpis z mikrobloga

Siema Mirki. Dzięki wszystkim, którzy wykopali moje znalezisko o aplikacji #weighter
jak obiecaliśmy wraz z @ptasigryp podczas małego #ama w znalezisku, wołam Was, aby napisać jak akcja na Wykopie wpłynęła na popularność naszej aplikacji.

Tak więc:
- Znalezisko wstawiłem już prawie 3 tygodnie temu
- Od momentu publikacji znaleziska na stronie głównej serwisu zarobiliśmy 164 dolary (do dnia wczorajszego) (w ciągu 3 tygodni podwoiliśmy swoje zarobki od maja)
- Najwięcej pobrań i zakupów w historii miało miejsce 5 stycznia. Zainstalowano 101 aplikacji, 71 z kodów, które Wam rozdaliśmy i 30, które zostały zakupione.
- Głównie aktywacje i zakupy miały miejsce w Polsce, ale było też kilka pojedynczych w UK, USA, Kanadzie i w Niemczech
- Znajdujemy się obecnie w TOP 50 aplikacji w kategorii Zdrowie i Fitness w Polsce, ale przez kilka dni zajmowaliśmy pozycję pierwszą, drugą bądź utrzymywaliśmy się w top 5
- 7 stycznia wystąpił jeden crash. Nie mam pojęcia czemu ¯\_(ツ)_/¯
- Obecnie Michał nagrał podcast dla @JavaDevMatt i czekam z niecierpliwością na publikację. Niestety, nie wypowiedziałem się w nim z powodów zdrowotnych.
- Obecnie pracujemy nad systemem gotowych treningów do pobrania, jak ktoś jest ciekaw postępów prac to obserwujcie nasz tag #weighter
- Strona Internetowa wciąż jeszcze nie jest gotowa bo sesja męczy strasznie
- Obecnie nasza ocena w App Store wynosi 4.6, wpadło kilka nowych ocenek

W związku z tym co napisałem, chciałbym Wam wszystkim jeszcze raz serdecznie podziękować, gdyż w dużym stopniu przyczyniliście się do tego, co udało nam się do tej pory osiągnąć.

Mogę rozrobić również kolejne #rozdajo dla zainteresowanych testowaniem aplikacji. Do rozdania mam 20 kodów dla Mirków, Mirabelek i ich znajomych.

Podzielcie się z nami swoimi opiniami z używania naszej aplikacji!

Wołam również zainteresowane osoby, które wypowiadały się w komentarzach i wykopywały nasze znalezisko:

@melesz @dzikognisty @Shhhhhh @ideate @piekarSOAD @aldoaldo @Rollciu @peruss @szajba7 @roknasilowni @tomczi997 @jpkfakeacc @ch1nczyk @bajceps @lisekchz @HerrKaleson @Amdzejek @FvX457YR @Protector @Kofels @nitrotoxin @hubi_st @comer123 @Daxxx @-kamyk- @Piootreek @kamillus @dadzbog @arcn @Mmmmmm @cabanos @gintoira @simao @adam_psu @jacek-bukowski @pendeho @davidsondv @davidsondv @Speedy @bdt69 @jacekpom
  • 13
Polecam apkę, użytkuję od 3 tygodni i kartka, na której notowałem postępy poszła w odstawkę.
@Bust4 jak będę mieć chwilę, to odezwę się na priv, co byście mogli wziąć pod uwagę przy ewentualnych poprawkach okiem użytkownika ;)
@hubi_st Dzieki za.mile słowa na temat aplikacji, będę bardzo wdzięczny za opinie dotyczące aplikacji i jej używania, bo stale coś staramy się poprawić.

@wolak88 Podeślę kodzik później.