Wpis z mikrobloga

MOZAIKA PRZEDSTAWIAJĄCA ROBERTA KUBICĘ ZROBIONA Z 6320 AVATARÓW!

Tak jak mówiłem, każdy plusujący ten wpis znalazł się na mozaice przedstawiającej Roberta Kubicę. Mozaika jest podzielona na 12696 "kafelków", miałem jednak do dyspozycji tylko 6320 avatarów. Z tego względu niektórzy mieli szczęście i pojawili się na mozaice więcej niż jeden raz, ale każdy jest na pewno! Niektóre konta miały nawet podobne avatary. W momencie gdy zamknąłem listę zgłoszeń było ponad 7000 plusów! Ponad 700 użytkowników posiadało domyślny avatar wykopu - one wszystkie zostały odliczone i pozostał tylko jeden, symboliczny plik domyślnego avatara ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Należą się ogromne podziękowania dla użytkownika @Kotel_ - w momencie gdy mój sposób pobierania avatarów trochę wyżyłował mi komputer to właśnie @Kotel_ przybył z odsieczą i napisał skrypt pobierający avatary wszystkich plusujących. Skrypt został uruchomiony wczoraj ok. godziny 20:15, dlatego wybaczcie za tę przerwę w działaniu wykopu, blisko 7 tysięcy avatarów musiało się pobrać przez kilkanaście minut ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Mozaika załączona we wpisie to wersja pomniejszona, gdyż wykop akceptuje załączniki tylko do 10MB. Dlatego podaję link do pobrania mozaiki o rozdzielczości 17748 x 11832 i wadze 71,8MB. Każdy będzie mógł siebie znaleźć. Mozaika została wygenerowana za pomocą specjalnego algorytmu, trochę zajęło mi wczoraj znalezienie odpowiednich ustawień, aby to jakoś wyglądało i każdy kafelek był zapełniony. Jestem bardzo zadowolony z końcowego efektu.

Pozwoliłem sobie na dodanie znaleziska, aby mozaika nie ominęła również wykopaliska.

Dziękuję wszystkim za plusowanie poprzedniego wpisu, co pozwoliło na stworzenie dużej bazy zdjęć i życzę udanego szukania się na mozaice!

#f1
#kubica
t.....l - MOZAIKA PRZEDSTAWIAJĄCA ROBERTA KUBICĘ ZROBIONA Z 6320 AVATARÓW!

Tak jak...

źródło: comment_TOl2WdArUDM9dxvMCkl6u5WeVuXrmQ8t.jpg

Pobierz
  • 343