Wpis z mikrobloga

Zapomniałam tu zrobić małego #chwalesie . Maskę #rzmask mam od roku, kupiłam wersje mesh i wszystko było spoko poza tym, że straszyłam ludzi na ulicy. ( )
Niedawno ją trochę odpicowałam naszywając ozdobną koronkę i od razu lepiej, już babcie się nie boją jak wychodzę zza rogu.
Jeśli chodzi o użytkowanie to jestem z niej bardzo zadowolona. W tym sezonie dokupiłam filtry, przez których przepływ powietrza jest największy - HEPA z aktywnym węglem - i jest duża różnica w komforcie między tymi a tymi, co są domyślnie. Bez problemu mogę z tą maską nawet biegać, więc do sportów fizycznych jak najbardziej polecam.
Nie parują mi okulary, wilgoć jest dobrze odporowadzana, jak ją zdejmę chociaż na chwilę czuję ten ogromny smród. Filtr na Śląsku wymieniłam dzisiaj po miesiącu używania i stary wygląda okropnie i śmierdzi :/.
Polecam bardzo, bo dzięki niej dużo lepiej się czuję i mam mniej ataków astmy
#smog #zanieczyszczeniepowietrza #zdrowie #astma
hatterka - Zapomniałam tu zrobić małego #chwalesie . Maskę #rzmask mam od roku, kupił...

źródło: comment_FmF0GCwNzWBB4NEPYwohjjFnx3PmtxxV.jpg

Pobierz
  • 18
@Ladnapani_ S, one odstają do przodu zawsze, bo musi być miejsce gdzie te powietrze przepływa, nad nosem się dopasowuje tą blaszką, widziałam, że ona jest nawet dla dzieci więc powinna być dobra
@hatterka: Szukam masek dla siebie i różowego, tak trafiłem na twój wpis :d Myślałem jeszcze o Dragon mask, ale na stronie UOKiK widziałem, że nie przeszły testów, więc odpuściłem. Teraz intensywnie myślę nad tą :D Skoro od 2 lat jej używasz to zgaduję, że się dobrze sprawdza i polecasz?
@hatterka: Jeszcze jedno. Nie masz porównania między maskami M1 a M2? Zależałoby mi też na tym, żeby było można swobodnie jeździć rowerem (+ ewentualnie okulary).