Wpis z mikrobloga

konkubina to zazwyczaj znajduje się przy denacie po libacji alkoholowej.


@trudno: Za wikipedią: Konkubinat (łac. concubinatus od com- 'współ-' i cubare 'leżeć') [1], kohabitacja – nieformalny związek dwóch osób, pozostających w pożyciu, bez usankcjonowania w świetle prawa jako małżeństwa.

@maniek_: Chyba, że jesteś moim kuzynem. Jak mnie zapraszał na ślub to napisał z osobą towarzyszącą, bo nie wiedział jak nazywa się osoba, z którą jestem od 7 lat.
Bo nie toleruję takich związków i nie chcę takich rzeczy na moim ślubie.
@ptert: A żeby tobie ta przyszła żonka zaczęła się puszczać i żeby z Tobą rozwód wzięła. Żebyś został wtedy tym konkubentem z jakąś inną i ktoś by cie tak potraktował.
Chamie.
#czarnolisto za bycie d.....
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@dm0wsk1: nie mogę tak napisać, bo jeden znajomy jest ciepły i nie chcę, żeby przyszedł z jakimś facetem

@ptert: szczerze? To go nie zapraszaj w ogóle jeżeli masz mieć do niego takie podejście. Oszczędzisz sobie i jemu przykrych emocji, zamiast kombinować. Ilu znajomych bym nie miał to żaden tak nie kombinował jak ty. Nawet ostanio z chłopakiem byłem na urodzinach jednego znajomego co ma lekkie zapędy homofobiczne, a i tak
Jak mnie zapraszał na ślub to napisał z osobą towarzyszącą, bo nie wiedział jak nazywa się osoba, z którą jestem od 7 lat.


@pedros92: Moja żona (wtedy narzeczona) też dostała zaproszenie "z osobą towarzyszącą". Panna Młoda wiedziała, że jesteśmy zaręczeni, co więcej, z jej matką od ponad 5 lat pracowaliśmy w jednym miejscu. Także tego, są ludzie i taborety ( ͡° ͜ʖ ͡°)