Wpis z mikrobloga

Uczucie 10/10 oddać zgubę właścicielowi! Roztargniona przyjezdna dusza upuściła calutką zawartość samochodowej popielniczki na ziemię!. Oddałem co do jednego przez szczelinę w oknie! Postać chyba tak zatkało że nawet nie wiedziała jak mi podziękować!
Polecam motzno ten stan ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lublin #czujedobrzeczlowiek
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tez mnie to w-----a i znajomych ostatni caly czas cisne ze jak juz pala to gowno to niech chociaz sie wysila przejda te 2 metry i wyrzuca tego j------o peta do kosza.
  • Odpowiedz
Jak paliłem, to rzucałem pety na chodnik, ulicę. Dzis nie palę, ale gdybym spotkał któregoś z was, to aż bym zapalił i kiepem w ryj bym strzelił. W-----a mnie egzekwowanie porzadku przez postronnych ludzi. Zrób sobie opie rachunek sumienia i pomysł czy aby na pewno Ty każdego dnia wszystko robisz „jak pan bóg przykazał”
  • Odpowiedz
@hallomaja Czyli wedlug twego rozumowania mogę ci nasrać na środku domu? Przecież ty też nie każdego dnia robisz wszystko jak pan Bóg przekazał, więc usprawiedliwia to moje zachowanie.
  • Odpowiedz
@hallomaja: właśnie to jest wyraźna zmiana w Polsce, powoli wymiera wychowanie PRLowskie i zaczyna się społeczność obywatelska. Właśnie o to chodzi, porządku powinien pilnować każdy, najgorsze co można zrobić to odwrócić się i iść dalej.
  • Odpowiedz